Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia C5 5MP - tryb połączenia USB: nie działa połącz komputer z siecią.

21 Mar 2012 19:19 2659 2
  • Poziom 9  
    Jak w tytule problem połączenia laptopa z modemem w telefonie.
    Zainstalowana Nokia Suite 3.3.86, laptop widzi podłączony telefon, jak również pokazuje że telefon jest w sieci PLAY. Nie chce łączyć z internetem na ustawieniach automatycznych (wyświetla informacje brak poprawnych połączeń, nie można znaleźć poprawnego połączenia), po wprowadzeniu ustawień ręcznych również brak połączenia. Nokia PC Internet Access również nie chce nawiązać połączenia. Z góry dziękuję za podpowiedzi.
  • Poziom 30  
    Z jaką kartą próbujesz? Play abonament, prepaid, czy play online? Ustaw telefon w trybie tylko 3g, czy tylko umts.
  • Poziom 2  
    Odświeżę temat. Mam dokładnie taki sam problem z Nokią C5-00.2 w Orange (na kartę). W telefonie internet działa, a przy próbie połączenia przez Nokia Suite lub Nokia PC Internet Access wyrzuca "nie można znaleźć poprawnego połączenia...". Próbowałem z różnymi ustawieniami połączenia i nic. Kiedyś działało dobrze. Nie wiem czy to z tym związane ale robiłem aktualizację softu w międzyczasie (do wersji 101.3). Może od tego. Czy ktoś może odkrył przyczynę?