Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

volvo s40 1.8 96r immo blokuje auto

konki 22 Mar 2012 15:42 5508 3
    konki
    Level 10  
    Witam. Mam mały problem z Volvo s40 1.8 96r. Padł chyba immo w aucie i wszystko odcięte, nie kręci, mruga kontrolka sterowanie silnikem. był fachowiec i powiedział - brak komunikacji z komputerem po podpięciu jakiegoś kompa. Rozrusznik sprawny był, sprawdzany na krótko instalacja elektryczna sprawdzona jest ok, proszę o pomoc!! jest może jakiś sprytny sposób w miarę prosty na wywalenie tego immo bez wizyty w warsztacie
    CameR

Moderator of Vehicle Security
    konki wrote:
    był fachowiec i powiedział - brak komunikacji z komputerem po podpięciu jakiegoś kompa

Zacznij od przywrócenia "komunikacji" z samochodem.
    Następnie niech ten "fachowiec" jeszcze raz podłączy "jakiegoś kompa" i sprawdzi co się stało.
    Na razie nie wiesz nawet, czy to kuleje fabryczne immo, czy jakaś dołożona blokada?
    konki
    Level 10  
    autem jeżdżę 8lat żadnych dodatkowych zabezpieczeń nie było oprócz alarmu dopiętego do głównej centralki ale coś tam padło i go odłączyłem i dalej jeździłem i było ok aż pewnego dnia nie mogłem go odpalić jeszcze raz czy jest możliwość odłączenia tego immo bo już tyle tego czytałem że mi łeb pęka auto zabierałem z dwóch warsztatów bo nie dali rady stoi pod domem i sobie czeka aż coś wymyśle :cry:
    konki
    Level 10  
    Witam sprawa załatwiona .Z komputera zostały usunięte blokady które spowodowane były przez immo .