Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW 2.5 TDS automat gaśnie po wrzuceniu jakiegokolwiek biegu. Olej nowy z filtre

deejayegoon 22 Mar 2012 19:40 2779 1
  • #1 22 Mar 2012 19:40
    deejayegoon
    Poziom 7  

Witam, dalej walcze z BMW 2.5 TDS w skrzyni 0 opiłków, nowy olej z filtrem, auto po wrzuceniu biegu gdy stoi na kołach od razu gaśnie. Na podnosniku gdy są koła w górze idzie wbic bieg, ale gdy wcisnę hamulec do konca audo się zadusi. Wymieniłem sprzęgło hydrokinetyczne i dalej to samo. Brak już pomysłów. Pomoże ktoś?

0 1
  • #2 27 Mar 2012 17:57
    mmazi32
    Poziom 9  

Miałem podobna sytuacje w bmw 730i 91r automat.
    Po wrzuceniu biegu samochód gasł albo jak ruszyłem troszeczkę to tak same tyle ze później nie chciał odpalić i trzeba było akumulator odłączać na chwile i dalej można odpalić.
    Po zaprowadzeniu do mechanika okazało się ze sterownik od skrzyni po wymianie na nowy było ok ale na dołkach mi gasł i musiałem bawić się w odłączanie akumulatora i podłączanie. Okazało się jeszcze ze przy akumulatorze bodajże ze przy plusie szedł dodatkowy kabelek i tam był bezpiecznik jak go wymieniłem to było już wszystko ok.

Jak masz znajomego który możne podjechać i podłączyć ci auto pod komputer to zobacz sterownik czy odpowiada i niema błędów chyba ze masz na podmianę drogi sprawny.
    Istnieje tez droga opcja ze czujnik ci padł w skrzyni i przy wrzuceniu biegu dostaje złe dane i wyłącza silnik by nic się nie stało

------------------------------------------------
    Blog

0