Witam
Wszystkiego najlepszego w NOWYM ....
Muszę zrobić układ który rozpozna zajętość linii telefonicznej . Na początku myślałem o jakimś analogowym filtrze dostrojonym do częstotliwości sygnału ale pojawił się problem z rozpoznaniem trwania i przerwy tego sygnału (400-600 ms) - chyba nie tędy droga .
A może zastosować jakiegoś ATMELKA ?
Może ktoś z Was spotkał się z czymś takim ? może macie jakieś pomysły ?
Dzięki z góry za ewentualną pomoc
Pozdrawiam
Darek
Wszystkiego najlepszego w NOWYM ....
Muszę zrobić układ który rozpozna zajętość linii telefonicznej . Na początku myślałem o jakimś analogowym filtrze dostrojonym do częstotliwości sygnału ale pojawił się problem z rozpoznaniem trwania i przerwy tego sygnału (400-600 ms) - chyba nie tędy droga .
A może zastosować jakiegoś ATMELKA ?
Może ktoś z Was spotkał się z czymś takim ? może macie jakieś pomysły ?
Dzięki z góry za ewentualną pomoc
Pozdrawiam
Darek