Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SE Xperia X8 nie można zainstalować aplikacji Flightradar 24 Pro

22 Mar 2012 22:30 1716 2
  • Poziom 17  
    Witam, mam problem jak w temacie. Jak chcę zainstalować to wyskakuje mi komunikat ,,Aplikacja nie jest zainstalowana'' Chcę zaznaczyć, że jestem początkującym użytkownikiem systemu Android i proszę o wyrozumiałość. Info o moim telefonie: wersja sytemu Android: 2.3.7, wersja modyfikacji: GingerXperiaRay, rom to chyba Cyanogenmod. Instalują się takie aplikacje jak: Astro File Manager, Quadrant, SetCPU. Root Explorer instaluje się, ale nie można go uruchomić.
    Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
  • Poziom 9  
    Obawiam się że musiał byś spróbować wrócić do ustawień fabrycznych. Od nowa wszystko postawić. Jeśli nie to na pewno uratuję Cię powrót do oryginalnego romu pomoże Ci tu ten link Link bo na tym te aplikacje działają na pewno wiem bo miałem. Z tym że chyba downgrade nie wchodzi w grę. Zawsze możesz też spróbować hard reset nie wiem czy to działa bo nie sprawdzałem ale wyłącz telefon wyciąg baterie poczekaj 30s włóż spowrotem i wcześniej dwa softkey-e pod ekranem skrajny lewy i skrajny prawy po czym przytrzymaj włącznik.

Tu masz problem z kompatybilnością oprogramowania bo na ten telefon od google jest przewidziana wersja max 2.1 może 2.2 a aplikacje pod taką wersje dla tego urzadzenia sa właśnie pisane. Ja miałem tak z X1 na którą androida wogóle officjalnie nie było.