Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra F urwany kabelek niewiadomego pochodzenia

23 Mar 2012 16:55 2785 11
  • Poziom 9  
    Witam. Mój silnik w Astrze F nierówno pracuje a tłumik dziwnie "pyrka" jakby nie dopalało paliwa (co też gazownik stwierdził). W poszukiwaniu usterki znalazłem urwany kabelek który prezentuje na zdjęciu ale nie mam pojęcia skąd się urwał, choć szukałem tego miejsca. Proszę o pomoc gdzie go z powrotem przylutować/przyczepić. Mogę zrobić zdjęcia w lepszej jakości z każdej pozycji która umożliwi zdiagnozowanie problemu. Bardzo proszę o pomoc.
    Astra F urwany kabelek niewiadomego pochodzenia Astra F urwany kabelek niewiadomego pochodzenia
  • Poziom 9  
    Wiedziałem że będzie trudno. Na pewno nikt nie wie? Pytam głównie użytkowników astr. Proszę o pomoc.
  • Poziom 43  
    To nie jest orginalny przewód ,coś tam było dokładane a co do pyrkania i dopalania to na pewno nie od tego kabla.Po nitce do kłębka polecam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Typ silnika C14NZ
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Kontrolka się pali się na zgaszonym silniku. Sprawdziłem przed momentem.
  • Poziom 43  
    Kontrolka ma cieńki kabelek a ten ma 1,5-2mm2 i "idzie" jak widać na foto w dodatkową wiązkę przymocowaną opaską do węży od nagrzewnicy.
  • Poziom 9  
    Witam. Nowe wieści w sprawie tego białego kabelka. Podczas regeneracji reduktora od gazu udało mi się znaleźć gdzie ten urwany kabelek się zaczyna. Jest to przy wtyczce do cewki zapłonowej. Nadal niestety nie wiem po co on jest. Być może coś dodali przy montażu gazu kilka lat temu. Ktoś może teraz ma większe pojęcie dokąd ten przewód idzie?

Astra F urwany kabelek niewiadomego pochodzenia
  • Poziom 43  
    Sygnał 1 obroty. Cos tam kiedyś było widocznie podłączone ale juz nie ma,wywal go będzie czysciej pod maską.
  • Poziom 9  
    A nie będzie to od czujnika położenia walu ??
  • Poziom 43  
    Jaki czujnik wąłu c14nz ?????????? Popatrz na schemat.