Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem STRONG SRT 339LTP

03 Sty 2005 13:35 1630 4
  • Poziom 12  
    Witam. Nie wiem czy dałem w dobrej rubryce to pytanie, mam takie pytanie do Wszystkich którzy mogli by mi pomóc. A mianowicie posiadam tuner satelitarny (analogowy) marki Strong model SRT 339LTP, wszystko chodzi, były już kiedyś zakodowane programy na niem i mogę go włączać i wyłączać, przełączać programy ale jedynie z pozycji tunera, bo brak jest pilota. Szukam wszędzie gdzie mogę, ale nie mogę znaleźć pilota do tego tunera. Miałem już kilka pilotów uniwersalnych, ale żaden nie pasował, nie mógł odnaleźć kodu nawet na "ręcznym" przeszukiwaniu. W serwisie SAT powiedzieli mi że wszystko z nim jest ok. I nie jest nic skopane co mogłoby zakłócić odbiór sygnału z pilota. Czy może mi ktoś pomóc i powiedzieć skąd mogę wytrzasnąć takiego pilota? Bo ja juz nie wiem...

STRONG SRT 339LTP
  • Poziom 12  
    Ale czy będzie chodził z tym tunerem... Bo ja mam STRONG SRT 339LTP, a model pilota który Ty podajesz to SRT332LTP jednak różni się.. cyferką... ale zapytam jeszcze producenta pilotów. Thx
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Podałem model STR 332 ponieważ taki jest wyszczególniony w instrukcji obsługi MAKa 2002, który posiadam. Następcą MAKa 2002 jest MAK MAXIM, którego baza kodów jest o 20% większa (stąd sugestia o pytanie do producenta). Innym rozwiązaniem jest zakup pilota z serii ZIP, dedykowanego do konkretnego urządzenia.
    Cena MAKa MAXIM to 70zł, a ZIPa 45zł (droższy obsługuje kilka tys. kodów).
    powodzenia
  • Poziom 12  
    Musiałbym sprawdzić MAK MAXIM bo nie wiem jak jest z MAK ZIP, bo na stronie producenta pisze że obsługuje telewizory a nie pisze nic o innych sprzętach np: sat.
    Cytat:
    MAK ZIP: Pilot uniwersalny do konkretnej marki ZIP -zawierają wszystkie dane o pilotach oryginalnych do telewizora danej marki,