Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

licznik KOSO Z HOMOLOGACJĄ

25 Mar 2012 00:06 1763 3
  • Poziom 7  
    Witam.

Posiadam LICZNIK KOSO Z HOMOLOGACJĄ
    i mam pytanie na jednej ze stron znalazłem właśnie zdanie "Pomiar poziomu paliwa i ciśnienia oleju możliwy tylko w przypadku istniejących czujników. Minimalna wielkość koła - 8 cali." i u mnie nie jest podłączony wskaźnik benzyny choć bym chciał ale czytam to właśnie i pisze co u góry i jak mam zrobić żeby mi działał ten pomiar poziomu benzyny mam skuter YAMAHA AEROX YQ50 Z 2003R.
    I gdzie bym znalazł ten czujnik??
    ale czy w ogóle yamha ta co mam posiada te czujniki a jak nie posiada to jak zrobić żeby poosiadał?

pozdrawiam i czekam na odp.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Masz instrukcję do tego licznika? Tam powinno być podane, jakie parametry musi spełniać czujnik, by prawidłowo współpracował z tym zegarem. Chyba, ze to tylko kontrolki, wtedy sprawa prosta.
    Co zrobić, jeśli pojazd nie posiada czujników? Założyć jeśli się da. Oczywiście jeśli silnik dwusuwowy to o czujniku ciśnienia oleju możesz zapomnieć.
  • Poziom 7  
    instrukcji nie posiadam niestety.
    tak mam silnik dwusuwowy ale najbardziej mi zależy właśnie na pomiarze poziomu benzyny.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Pływak w baku masz?
    Napisz do dystrybutora/producenta, nie powinni robić problemów z przesłaniem (jeśli gdzie indziej nie znajdziesz).