Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Texa Poland
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laguna 2.0 94 proble m z gazem

25 Mar 2012 11:37 974 2
  • Poziom 9  
    witam mam problem z laguna zagazowana jest to zwykla instalacja nie sekwencja objawy sa takie ze auto jest zamulone nie jedzie tak jak powinno filtry wymienione gaz ustawiany parownik po regeneracji a auto zachowuje sie jak dodaje sie spokojnie gazu zeby ruszyc to zwalnia i jest taka dziura nie wchodzi na obroty a jak sie rusza z wysokich obrotow to rusza bez problemu , co moze byc przyczyna?
  • Texa Poland
  • Poziom 19  
    Witam
    Miałem podobnie ostatnio ale w oplu silnik c20ne na benzynie jest wszystko ok? nie wspomniałeś o tym.
    Zacznij od początku LPG jest bardzo czułe na zużycie świec i kabli WN, kiedy je ostatnio wymieniałeś ?
    Sprawdzałeś silniczek krokowy i przepustnice ?

Pewnie wyda ci się to niezwiązane z tematem i dziwne ale u mnie okazało się ze tłoczek w przednim kole się zawieszał i dusiło go na lpg na wolnych obrotach przy ruszaniu :) taka błahostka a 3 gaziarzy odwiedziłem :)
  • Texa Poland
  • Poziom 9  
    witam na paliwe chodzi idealnie az chce sie jezdzic na paliwie ale kazdy wie jaka cena benzyny hehe fakt kabelki dawno nie wymieniane ,dzisiaj bede dawal nowe kable i swiece sprawdze czy cos to da