Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Talerz satelitarny Cyfry + i dwa dekodery (PHILIPS DSX 6010/91d i STR500)

Vitxx 25 Mar 2012 12:47 3720 4
    Vitxx
    Level 11  
    Witam.

Kiedyś korzystałem z usług na początku Wizji Tv,a następnie Cyfry +.
    Rozwiązując umowę z Cyfrą + został u mnie nie naruszony talerz satelitarny, okablowanie oraz dekoder PHILIPS DSX 6010/91d z pilotem ale bez karty.
    Ostatnio słyszałem od kolegi, że ponoć można nie ruszając niczego odbierać jakieś tam nie kodowane kanały, tylko trzeba mieć starą kartę.
    Czy to prawda?
    Ja swoją kartę musiałem zdać jak rozwiązywałem umowę ale przecież nie problem zdobyć za kilka zł już jakąś nie ważną.

Czy rzeczywiście wystarczy podłączyć kartę do dekodera i cieszyć się jakimiś kanałami darmowymi? Jeśli tak, to jakie to są kanały.

Jednym zdaniem w tym całym temacie chodzi mi o wykorzystanie tego sprzętu?

Aha posiadam jeszcze dekoder z Niemiec STR500 (STEREO SATELLITE RECEIVER), tyle, że bez talerza.
    Czy jest jakaś możliwość wykorzystania tego dekodera? Np. poprzez podpięcie go do talerza Cyfry +?
    pawel-jwe
    Level 30  
    Vitxx wrote:
    Aha posiadam jeszcze dekoder z Niemiec STR500 (STEREO SATELLITE RECEIVER), tyle, że bez talerza.
    Czy jest jakaś możliwość wykorzystania tego dekodera? Np. poprzez podpięcie go do talerza Cyfry +?

Bez drugiego konwertera nie ma szans (lub tzw. twin monoblock).
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
  • Helpful post
    p3st
    Level 24  
    Vitxx wrote:
    Czy jest jakaś możliwość wykorzystania tego dekodera?
    Tuner analogowy - do utylizacji.
    Vitxx wrote:

Czy rzeczywiście wystarczy podłączyć kartę do dekodera i cieszyć się jakimiś kanałami darmowymi? Jeśli tak, to jakie to są kanały.

http://www.flysat.com/hotbird.php
    Vitxx
    Level 11  
    Dzięki za pomoc.

To się chyba jednak nie opłaca dla tych kanałów nawet podłączać dekodera do prądu...