Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rysunek złożeniowy młota Makita

25 Mar 2012 17:37 4348 4
  • Poziom 8  
    Witam serdecznie,
    poszukuję rysunku złożeniowego młota Makita (obojętnie jaki model) z minimum 60 częściami. Z góry wielkie dzięki.
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    Rysunek złożeniowy młota Makita

    Oto rysunek przykładowego młota choć pełno tego w internecie

    Dodano po 41 [sekundy]:

    Rysunek przedstawia młot MAKITA HR5000
  • Poziom 8  
    A jakiś rysunek z opisem części???
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    Cz takie coś cię satysfakcjonuje?

    1 254231-5 Klin
    2 316068-9 Obudowa cylindra
    3 213707-1 Oring
    4 214653-1 Łożysko ślizgowe
    5 267044-5 Podkładka
    6 221380-3 Koło zębate stożkowe
    7 323751-1 Bijak
    8 213481-1 Pierścień (stary)
    8 412049-2 Pierścień przecięty
    12 256120-0 Kołek
    13 321441-0 Tłok nowy
    13 323750-3 Tłok hr5000
    14 414218-1 Pokrywka
    15 213754-2 Oring
    16 315419-3 Korbowód
    17 212208-6 Łożysko igiełkowe 1516
    18 153176-3 Mimośród
    19 254001-2 Klin
    21 962251-2 Zeger
    22 211314-4 Łożysko 6304
    22 211327-5 Łożysko
    23 213656-2 Oring
    24 157868-6 Porywa górna
    25 221761-1 Koło zębate małe
    26 221957-4 Koło zębate
    27 212113-7 Łożysko igiełkowe 1212
    28 263005-3 Kołek gumowy
    29 213906-5 Oring
    29 421690-0 Pierścień
    30 157867-8 Pokrywa dolna
    31 253787-5 Podkładka
    32 210004-6 Łożysko 638
    33 253865-1 Podkładka
    34 231446-1 Sprężyna
    35 134499-8 Sprzęgło kpl
    36 253310-6 Podkładka
    37 153174-7 Koło zębate
    38 212359-5 Łożysko igiełkowe 2216
    39 212011-5 Łożysko igiełkowe
    40 961011-9 Zeger
    41 213055-8 Oring
    42 322187-1 Wałek
    43 342786-3 Płytka
    44 216002-8 Kulka 4,8
    45 231317-2 Sprężyna
    46 410331-3 Dźwignia przełącznika
    47 941052-1 Podkładka
    48 922126-7 Śruba imbusowa M4x16
    49 942101-7 Podkładka
    50 922212-4 Śruba
    51 322156-2 Uchwyt narzędzia
    52 267043-7 Podkładka
    53 211469-5 Łożysko 6907 2RS
    54 252119-3 Nakrętka
    55 213428-5 Oring
    56 213411-2 Oring
    57 213663-5 Oring
    58 331132-5 Blokada
    59 322203-9 Uchwyt grota
    60 231281-7 Sprężyna
    62 252046-4 Nakrętka M8
    63 922451-6 Śruba
    64 152396-6 Cylinder
    65 213459-4 Oring
    66 211129-9 Łożysko kulkowe 6201.
    67 213160-1 Zimmering
    68 241634-2 Wentylator
    69 518478-8 Wirnik
    Zawiera: 68, 70, 71
    70 681635-2 Pierścień
    71 211066-7 Łożysko 6200 2RS
    71 211087-9 Łożysko 6200 2RS
    72 213406-5 Oring
    75 524833-4 Stojan
    76 953106-2 Nit
    78 159054-5 Obudowa silnika
    79 643650-4 Nakrętka szczotki
    80 181048-2 Szczotka CB-155 (2szt.)
    81 284055-5 Pokrywa obudowy silnika
    83 922221-3 Śruba imbusowa 5x16
    83 922222-1 Śruba 5x16
    84 922376-4 Śruba
    85 941151-9 Podkładka
    88 416061-4 Uchwyt boczny/k
    89 252640-2 Pokrętło uchwytu M8
    89 259020-3 Nakrętka skrzydełkowa M10
    91 265439-6 Śruba 8x150
    91 265902-9 Śruba M10x20
    94 922316-2 Śruba
    96 343754-9 Blacha uchwytu
    97 265914-2 Śruba imbusowa M6x25
    99 421265-5 Nakładka łącznika
    100 911129-6 Śruba M4x16
    101 651145-3 Wyłącznik
    102 931302-2 Nakrętka M6
    103 942151-2 Podkładka
    105 263002-9 Kołek gumowy
    106 645209-3 Kondensator
    107 685722-9 Rolka-gąbka - > 095067
    109 321210-9 Bolec
    110 182077-8 Rękojeść
    111 682540-6 Osłona kabla
    111 682568-4 Osłona kabla 110mm
    111 CH-021-10 Osłona kabla Tani zamiennik
    112 665883-1 Przewód zasilający 1.0-2-5.0
    113 687031-2 Płytka
    114 911133-5 Śruba 4x18
    116 911243-8 Śruba
    117 262051-3 Pierścień gumowy
    118 262052-1 Pierścień gumowy
    119 257636-8 Tuleja
    120 414774-1 Podstawa
    120 416060-6 Podkładka
    120 416480-4 Podstawa uchwytu góra
    121 416481-2 Podstawa uchwytu dół
    122 151768-2 Uchwyt boczny
    122 344387-3 Sprężyna
    122 344617-2 Sprężyna uchwytu
  • Poziom 8  
    Podziękował