Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
IT SerwisIT Serwis
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zte cyfrowy polsat

Noobzor 25 Mar 2012 19:23 1275 0
    Noobzor
    Poziom 8  
    Mam modem ZTE z cyfrowego polsatu. Mam dwa mieszkania w mieście i będąc w jednym sieć działa błyskawicznie a w drugim działała podobnie do czasu, bo ostatnio nie działa w ogóle,ale ciągle jestem połączony z tą siecią. Co więcej jestem połączony z siecią cyfrowego polsatu, mam maksymalny zasięg i siłę sygnału bardzo dobrą. Zauważyłem że w ogóle mi danych nie pobiera. Mam Wina 7 64bit i po ,rozwiązywaniu problemów' w diagnostyce wyświetla mi że ,,Serwer DNS jest nie prawidłowy''. W programie podgląd zdarzeń ciągle dostaje takie ostrzeżenia ,,Komputer nie uzyskał przydziału adresu z sieci (od serwera DHCP) dla karty sieciowej''
    Dodam,że pojawia komunikat mi się po otwarciu gry a dokładnie okienko połączenia telefonicznego, co najważniejsze np. gra sieciowa World of Warcraft uruchamia się bez tego, a takie GTA które nie ma nawet Multiplayera w tej wersji ciągle to powoduje i wówczas gra nie chcę sie uruchomić, muszę zamknąć ten komunikat i uruchomić ponownie grę wtedy działa.
    Czy ten komunikat może mieć coś wspólnego z działaniem sieci bo akurat jak pojawił mi się gdy odpaliłem grę po raz pierwszy w ten sam dzień przestał działać net.

Dzwoniłem do obsługi powiedzieli, że nie mają najmniejszego pojęcia co to jest,przyjęli niby zgłoszenie i mają dać znać, jeden konsultant powiedział że to wina iż nie mam aktualizacji oprogramowania ZTE ale skoro działa w jednym mieszkaniu a w drugim już nie to jest to absurdem z ich strony (IMHO).
    Pomocy , może jakieś podzielenie się uwagami ? Zrezygnować z tej usługi, może ten cały CP to jakiś wadliwy?? Aha mam tylko modem żadnych routerów
  • IT SerwisIT Serwis