Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Wihrlpool ADG 510 nie podaje wody

agata71 25 Mar 2012 21:08 1977 4
  • #1 25 Mar 2012 21:08
    agata71
    Poziom 2  

Zmywarka nie podaje wody , po wlaczeniu jak zawsze wypuszcza wode ale niestety nie pompuje wody do mycia .Programator dziala normalnie .Wczesniej napuscila wode ale po kilku minutach wypuscila i od tego momentu nie pompuje do mycia .

0 4
  • #3 26 Mar 2012 21:19
    agata71
    Poziom 2  

Nie ma wody , przechylic raczej nie mozna bo jest wzabudowie. wyczyscilam wszystkie filtry . dziekuje za sugestie .

Mod. ROBSON33
    Regulamin 3.1.13. (10.9, 15)
    Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    Proszę poprawić post nie usuwając powyższego wpisu .

1
  • #4 24 Lip 2017 13:18
    CZAZ_12
    Poziom 2  

Zmywarka ADG 510 nie pobiera wody. Wymieniony płytka programatora, wymieniony przepływomierz. Wymiana nie dała żadnego rezultatu pozytywnego. Mam pytanie : jak rozwiązany jest problem hydrostatu i jeżeli jest to gdzie.
    Jeżeli mi ktoś podpowie to bardzo dziękuję i jestem zobowiązany.

Dodano po 36 [sekundy]:

Zmywarka ADG 510 nie pobiera wody. Wymieniony płytka programatora, wymieniony przepływomierz. Wymiana nie dała żadnego rezultatu pozytywnego. Mam pytanie : jak rozwiązany jest problem hydrostatu i jeżeli jest to gdzie.
    Jeżeli mi ktoś podpowie to bardzo dziękuję i jestem zobowiązany.

2
  • #5 25 Lip 2017 12:32
    CZAZ_12
    Poziom 2  

uszkodzony panel wyświetlacza ; nie ma w żadnej hurtowni agd; czekać min.3-4 tygodnie na zamówienie .
    Może ktoś wie gdzie można kupić.
    Pozdrawiam

0