Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Banner Multimetr Fluke 87VBanner Multimetr Fluke 87V
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

brak nawiewu dmuchawy laguna

26 Mar 2012 10:10 4685 4
  • Poziom 2  
    Witam szukam wszędzie na forum tematu podobnego i nie mogę znaleść mam problem z nadmuchem laguna I 97r. 2.0 8v ostatnio przestał mi działać wentylator wymontowałem go rozebrałem okazało się że uzwojenie spalone. Dałem do przewinięcia wymieniłem wszystkie 4 tranzystory poskładałem ,zamontowalem a,wentylator dalej nie dziala . Załączy się dmuchawa na pare sekund i wyłączy, po jakimś czasie znowu się załączy i wyłączy nie wiem co szukać dalej co mogło się zwalić poza tym wentylatorem . Proszę o pomoc zimno w aucie bez ogrzewania ;D
  • Banner Multimetr Fluke 87VBanner Multimetr Fluke 87V
  • Użytkownik usunął konto  
  • Banner Multimetr Fluke 87VBanner Multimetr Fluke 87V
  • Poziom 2  
    Jeden był spalony, ale już wszystkie wymieniłem. Nie sprawdzałem, czy sygnał wraca.
  • Poziom 13  
    U mnie przy klimatronicu na dole czyli przy silniku el. i na górze,pod poduszką powietrzną były nadpalone wtyczki i nie łaczyły...objaw podobny.
  • Poziom 17  
    Witam, mam podobny problem z moją laguną posiada climatronik no i od jakiegoś czasu zaczął szwankować nawiew, na początku wystarczyło poprawienie styków w kostce przy silniku dmuchawy, jakiś czas było dobrze teraz znowu to samo, wymieniłem wsówki ale nic to nie dało jeżeli podłącze woltomierz to napięcie jest ale po podłączeniu żarówki ta nie świeci, czytałem że winna może być żółta kostka w skrzynce bezpieczników, no i czy czerwony kabel w tej kostce jest zasilaniem climatronika? no i wogóle co jeszcze sprawdzić gdzie jest ta druga kostka na dmuchawą? dzięki

Dodano po 41 [minuty]:

Znalazłem! przyczyną było brak masy, no i czy ktoś z was wie skąd wychodzą kable minusowe bo nie jestem zwolennikiem robienia obejść, i dlaczego dmuchawa ma po dwa kable plusowe i minusowe

Dodano po 1 [godziny] 33 [minuty]:

Znalazłem! przyczyną było brak masy, no i czy ktoś z was wie skąd wychodzą kable minusowe bo nie jestem zwolennikiem robienia obejść, i dlaczego dmuchawa ma po dwa kable plusowe i minusowe