Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mastercook PTDE-106 zablokowany bęben (niedomknięte drzwiczki)

Robroy77 26 Mar 2012 16:48 2497 3
  • #1 26 Mar 2012 16:48
    Robroy77
    Poziom 9  

Witam!

Mój "zdolny" 6 letni syn przekręcił bęben w pralce (Mastercook PTDE-106) źle domykając drzwiczki, i niestety bęben zablokował się i nie idzie go ruszyć w żadną stronę. Miał ktoś może taki przypadek? i ma pomysł jak to naprawić. Nie chciałbym rozkręcać jej za bardzo gdyż mam wykupioną rozszerzoną i przedłużoną gwarancje, ważną jeszcze trzy lata i szkoda byłoby stracić. Lub może wie ktoś czy taką usterkę obejmuje rozszerzona gwarancja, w której zakres wchodzą "przypadkowe uszkodzenie i awarie sprzętu".
    Z góry dziękuje za pomoc.

0 3
  • Pomocny post
    #2 26 Mar 2012 21:37
    andrzej1959
    Specjalista AGD

Takie usterki (z winy Użytkownika)nie podlegają gwarancji.
    Nie wiem co jest w tej rozszerzonej gwarancji ,czy obejmuje przypadki uszkodzenia z winy użytkownika -przeczytaj dokładnie warunki tej gwarancji.

0
  • #3 26 Mar 2012 23:20
    zhudomel
    Specjalista AGD

Robroy77 napisał:
    mam wykupioną rozszerzoną i przedłużoną gwarancje
    A może to jest ubezpieczenie i wtedy może obejmować ten problem.
    Robroy77 napisał:
    "przypadkowe uszkodzenie i awarie sprzętu"
    Czy to cytat z warunków tej gwarancji (ubezpieczenia)?

0
  • #4 27 Mar 2012 11:26
    Robroy77
    Poziom 9  

Faktycznie jest to rozszerzone ubezpieczenie w Hestii (nie doczytałem), i jest to cytat zakresu jaki obejmuje. Jest też przedłużona gwarancja, bo to prezent od mamy był to kobitkę starszą na wszystko namówili. Ponad pół pralki nowej za te dodatki by było:)
    W którymś punkcie tego ubezpieczenia doczytałem że nie obejmuje usterek powstałych podczas użytkowania w sposób niezgodny z instrukcją. Więc mogą to pewnie podciągnąć.

No nic chyba pozostaje mi dowiedzieć się u źródła konkretnie.
    Ale i tak dziękuje za zainteresowanie i pomoc:)

Gdyby ktoś miał ten sam problem dodam że właśnie jestem po rozmowie z ubezpieczycielem, i rozszerzone ubezpieczenie obejmuje takie usterki. Więc przyjadą i naprawią.

0