logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Audi 80 B4 2.0 115KM - centralny zamek nie otwiera drzwi kierowcy z kluczyka

patryktwardy 27 Mar 2012 10:03 3393 6
REKLAMA
  • #1 10724280
    patryktwardy
    Poziom 10  
    witam
    posiadam audi 80 b4 2.0 115km
    i centralny zamek działa ale tylko przy zamykaniu drzwi, a jak chce już otworzyć drzwi to tylko od strony kierowcy nie otworzą,
    nie posiadam pilota do centralnego tylko z kluczyka otwieram, na początku działało, wydaje mi się że stało się to po wyciągnięciu alarmu <proxima> ale ten alarm nie był podłączony do centralki.
    co może być nie tak?
  • REKLAMA
  • #2 10724476
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #3 10724622
    sandal7
    Poziom 21  
    luknij czy masz plusa i minusa na na siłowniku sterującym , bo w 80 b4 jest tam sterowanie naprzemienne raz plusem raz minusem i pewnie brak jednego potencjału.
  • REKLAMA
  • #4 10725013
    emeryt2
    Poziom 42  
    Tak będzie się objawiać , gdy wyciągnie się alarm , którego sterowanie jest wpięte w przecięty przewód sterowania pneumatyki z przełącznika wkładki drzwi kierowcy.
  • #5 10726279
    sandal7
    Poziom 21  
    przecież w jedna strone chodzi bo zamyka czyli to nie przewód sterujacy tylko brak jednego potencjału na mikrostyku
  • #6 10728037
    tonni24
    Poziom 16  
    Podepnę się do tematu , Ja mam odwrotnie tzn. nie działa zamykanie tylko otwieranie jest ok. Pompka sprawdzona działa, zimne luty poprawione w pompce, i nic. Jak działa otwieranie w to ze wszystkich miejsc tzn. drzwi i klapa a zamykanie z żadnej strony nie słychać w ogóle pompki, o co chodzi ? Myślę jeszcze że gdyby była przerwa w wiązce któryś drzwi to działało by otwieranie?
  • REKLAMA
  • #7 10739031
    patryktwardy
    Poziom 10  
    przepraszam że tak długo nie odpisywałem <praca>
    otóż sprawdziłem czy prąd dochodzi, jest ok,
    rozebrałem od strony kierowcy z drzwi tapicerkę i wypiąłem kostkę, i łączyłem kable bezpośrednio, zamykać zamyka a na otwarcie nie reaguje,
    chciałem sprawdzić czy przy silniczku prąd i masa jest ale tam kabli a kabli jest, może ktoś wie jaki kolor kabli łapać?
REKLAMA