Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak odzyskać zapomniane hasło do sieci wifi

27 Mar 2012 19:20 5673 7
  • Poziom 17  
    Witam,
    Mój problem przedstawia się następująco: w laptopie mam zapisane hasło do sieci wifi. Czy istnieje możliwość jego odczytania, ponieważ zapomniałem jakie ono było, a chce mięć internet na drugi laptopie.
    Ps Nie jestem administratorem, nie znam hasła do konfiguracji routera, system operacyjny to Win XP SP3.
  • Poziom 28  
    Zgłoś się do administratora - na pewno przypomni hasło.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Może w przeglądarce masz zapisane? Jeśli nie to co za problem zapytać się Admina. Raczej nie będziemy Ci skłonni pomagać w odzyskiwaniu haseł nielegalnie. Spróbuj powyższych receptur . Chłopaki Ci za dużo nie powiedzą ale to co legalne jak najbardziej :)
  • Poziom 17  
    Spoko, tylko to w kafejce mi właściciel wpisał hasło, a w lapku mam baterie padniętą i chciałem przepisać do drugiego a właściciel za granicą ;(
  • Poziom 17  
    witux napisał:
    W kafejce zostawiasz hasła? Na jakim świecie Ty żyjesz?

W kafejce jest ruter wifi właściciel wpisał mi hasło do lapka chciałem go przepisać do drugiego
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Dziwne, że nie znasz hasła. W tym przypadku bez nadużywania prawa nie idzie przenieść hasła z komputera na komputer. W prosty sposób to dzwoń do admina niech Ci poda ewentualnie Ty podasz swój nowy mac adres adminowi.
  • Poziom 17  
    Dokładnie nawet jeśli bym znał hasło filtracja mac'a by mnie wywaliła. Zadzwonię do admina, dzięki za rady.Temat zamykam, pozdrawiam k13.