Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota Rav4 II gen. Radio CD+Navi nie działa po przekręceniu zapłonu.

27 Mar 2012 21:03 5491 1
  • Poziom 1  
    Witam. Pewnego mroźnego dnia (Zima) wsiadłem do autka przekręciłem kluczyk a radyjko nie działa. Już podaje szczegóły. A więc tak, radio na 1 pozycji gra normalnie jak by wszystko było w porządku, na 2 pozycji (palące się kontrolki) też radio działa a problem występuje gdy odpalę fure, radio wtedy nie działa ale nie do końca bo np. spalanie pokazuje gdy sobie włączę tę opcje, i tylko ten jeden klawisz działa(Tryb Navi). Autko odpalone radio nie "trybi" ale gdy włożę płytę to ją czyta i gra ale żadne przyciski nie działają czyli np. zmienić utwór nie można, po prostu sobie gra. Dodam że przyciski na kierownicy też nie działają. Czasami radio podczas jazdy się włączy i działa normalnie jak gdyby nigdy nic. Sprawdzałem bezpieczniki, resetowałem cały komputer bo myślałem że może jakiś błąd ale nic nie pomogło. Poniżej dodaje zdjęcie tego radia. Pomożecie Panowie?

Toyota Rav4 II gen. Radio CD+Navi nie działa po przekręceniu zapłonu.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Należy zacząć od sprawdzenia zasilań w kostce i co się z nimi dzieje przed, w trakcie i po odpaleniu. I odpalić radio na stole.