Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie dźwięku w dekoderze

Adriano818 27 Mar 2012 23:48 1486 2
  • #1 27 Mar 2012 23:48
    Adriano818
    Poziom 7  

Zdecydowałem się na podłączenie tv cyfrowej osiedlowej. Posiadam Monitor Samsung sm 2333 sw. Dostałem dekoder motorola vip 1003. Jeżeli ktoś miał kiedyś wątpliwości czy będzie mógł odbierać na tym monitorze tv (ja kiedyś miałem) to potwierdzam, że za pomocą kabla dvi-hdmi obraz elegancko jest wyświetlany na monitorze.

Mam jednak pytanie jak uzyskać dźwięk z dekodera na wieży? Monitor sam w sobie nie ma głośników, więc muszę jakoś to wykonać. Dekoder ma gniazdo SPDIF, posiadam w pokoju mini wieże, która ma zwyczajne wejście liniowe (wcześniej podłączałem za pomocą kabla cinch komputer do wieży i na trybie AUX chodziło elegancko). Próbowałem puścić dźwięk wieży za pomocą kabla cinch nie da rady, ktoś pomoże wybrnąć z sytuacji ?

0 2
  • #2 28 Mar 2012 11:11
    egon42
    Poziom 36  

Jeżeli dekoder ma złącze euro to można spróbować czy z tego złącza nie wychodzi sygnał audio a powinien chyba że dekoder pracuje podobnie jak dekoder N-ki czyli w danym momencie pracuje tylko 1 złącze albo euro albo HDMI.

0
  • #3 30 Mar 2012 00:05
    Adriano818
    Poziom 7  

zakupilem kabel euro- RCA, i hula jak złoto :) jest obraz i dźwięk więc elegancko :) Dziękuję bradzo

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo