Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kupując używanego laptopa - na co zwracać uwagę ?(?)

03 Sty 2005 23:21 1321 2
  • Poziom 12  
    Chciał bym kupić używanego laptopa, ale jestem zielony jeśli chodzi o laptopy i proszę powiedzcie mi na co mam zwracać uwagę gdy będę oglądał używane laptopy ???

Szperając po Allegro mam już kilka typów:
    DELL Latiude CPx
    Compaq Armada E500
    Toshiba Tecra 8100

Wszystkie z PIII ........co o nich sądzicie ??

Chciał bym, używać go do pracy (np. Word), zdjęć z cyfrówki, neta i czasami do filmików......zależało by mi na dużej matrycy.
    I oczywiście najważniejsze kryterium ......cena - w okolicach 1500
    (?) - ozdobnik? [h]
  • Poziom 21  
    Np: Ja nie lubie laptopów ktore mają stacje FDD i CD jako dokowalne, naprzemian.

Lubisz oglądać filmy to polecam laptopy ktore mają grafe na ATI, jest wtedy w 90% wyjscie na tv ktore działa bez problemu.

A na co zwracać uwag, pierwsza sprawa to sprawność, a tego nie do konca da sie sprawdzic w kilka minut, niektore uszkodzenia lub wady wychodzą po jakimś czasie.

Nie polecam kupowania na Allegro takich, chyba ze masz możliwość przetestowania przed decyzją. I ewentualnego zwrotu. Bo naprawy takiego sprzetu to droga sprawa.

W sumie są też na Allegro firmy ktore sprzedaja sprzet używany i daja gwarancje, to raczej takimi sie zainteresuj.
  • Poziom 12  
    Z tego do czego chcesz wykorzystać tego kompa to przedewszystkim patrzyłbym na rodzaj matrycy tu jest artykuł http://www.suntec.pl/tech.html miłego studiowania, oraz takie żeczy jak cd/rw ,usb