Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laser FL-02 jak ustawić switche aby reagował na muzykę

28 Mar 2012 17:43 3560 6
 • Poziom 12  
  Witam pewnie dla większości was będzie to łatwe pytanie i bardzo się z tego cieszę otóż jak mam ustawić switche w wyżej wymienionym laserze aby ten reagował na muzykę ma wbudowany mikrofon także wiem że jest taka możliwość oprócz tego można nim sterować poprzez kanały DMX oraz ma wbudowany własny program . Wydaje mi się że właśnie na tym cały czas działa bo jak muzyka nie gra to laser i tak działa i wyświetla różne wzory .

  Laser FL-02 jak ustawić switche aby reagował na muzykę

  Laser FL-02 jak ustawić switche aby reagował na muzykę
 • Poziom 12  
  Mam jeden laser a przełączników switch mam 10. Jeśli ustawie switch nr. 9 na ON to fakt wyświetla jakieś efekty ale jak ściszę muzykę to również wyświetla efekty także myśle że działa wówczas ten zaprogramowany program aczkolwiek z tyłu tego laseru jest również pokrętło do regulacji czułości mikrofonu jak nim kręcę to wzorki wyświetlają się albo szybciej albo wolniej itd analogicznie do danej strony. A tak myślę że gdy będzie ustawiony laser do grania w rytm muzyki to gdy ściszę muzykę to laser powinien przestać wyświetlać elementy tak ja myślę. Zapraszam do pomocy
 • Moderator Akustyka
  Według powyższej skromnej instrukcji, switch 9 odpowiada za tryb automatyczny. Pozostałem nie mają znaczenia, oprócz pin1, który po podniesieniu pracuje w trybie automatycznym z synchronizacją do innego lasera. Możesz próbować go podnieść, może zareaguje na dźwięk.

  Możesz wstawić zdjęcie panelu tego lasera?
 • Poziom 26  
  To jest wersja z potencjometrem czułości mikrofonu? W podobnym złomie wszystkie dipy na off i potencjometr odkręcić w prawo.
 • Poziom 9  
  Cześć

  Jestem posiadaczem tego laser. Laser sam w sobie nie ma reaguje na muzykę. Potrzebujesz sterownik DMX.

  Do laptopa przez USB - używając specjalnego programu.

  Np. taki -> Link

  lub

  Sprzętowy np. taki -> Link

  Dodam jeszcze, że ważna jest ilość kanałów. Sprawdz dokładnie parametry. Ja swój sprzęt zakupiłem 4 lata temu tak, że nie pamietam dokładnie.

  Pozdrawiam
 • Poziom 9  
  Witam ja również mam ten sam problem zakupiłem niedawno takowy laser jak na dołączonych foto i tez nie mam pojęcia jak to ustawić żeby reagował na dźwięk. Laser posiada z przodu micro i diodę sygnalizacyjna ze micro działa że zbiera dźwięk z tylu potencjometr do czułości mikrofonu. Pomoże ktoś ?