Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung DA-E750 - bezprzewodowy głośnik z multi-dokiem i lampą próżniową

piokrza 28 Mar 2012 20:48 3332 0
 • Samsung DA-E750 - bezprzewodowy głośnik z multi-dokiem i lampą próżniowąSamsung wypuszcza na rynek nową stację dokującą audio premium, model DA-E750 oparty na opatentowanej technologii wzmacniacza lampowego, tej firmy. DA-E750 wyposażono w podwójną strukturę dokowania, umożliwiającą współpracę zarówno z urządzeniami Samsung'a (Galaxy S II, Galaxy Note, Galaxy Player) jak i firmy Apple.W standardzie znajduje się obsługa łączności DLNA AllShare, Bluetooth i AirPlay, które zapewnią bezprzewodowy przesył mediów strumieniowych z kompatybilnych urządzeń.

  Samsung DA-E750 posiada 2.1-kanałowy system dźwiękowy na, który składają się głośniki wykonane z włókna szklanego oraz subwoofer. Całkowita moc wyjściowa wynosi 100 wat. Kolumna posiada port USB do bezpośredniego odtwarzania plików MP3, WMA i WAV z pamięci masowej USB flash, przenośnego dysku itp.

  Urządzenie ma klasyczny design, a drewno, z którego je wykonano ma wysoki połysk. Dostępne w dwóch kolorach: mahoniowym i czarnym piano. Podczas pracy doki są podświetlane od lamp próżniowych. Model premium posiada możliwość ładowania urządzeń Galaxy i iOS.

  Samsung DA-E750 Vacuum Tube Audio Dock kosztuje 700 dolarów amerykańskich.

  Źródło: http://www.samsung.com/us/news/newsRead.do?news_seq=20042

  Cool? Ranking DIY
  About Author
  piokrza
  Level 27  
  Offline 
  piokrza wrote 1482 posts with rating 169, helped 5 times. Been with us since 2007 year.