Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Regeneracja baterii toshiba satellite m45 s165

29 Mar 2012 19:30 2186 3
  • Poziom 14  
    Witam forumowiczów i kieruje do Was pytanie, ponieważ posiadam laptopa takiego jak podałem w temacie w którym bateria kompletnie "padla" i bez ładowarki ani rusz:(. dlatego mam prośbe do Was może znacie jakiś sprawdzony sposób na regeneracje tej baterii
    pozdrawiam
    licze na Waszą pomoc
  • Poziom 28  
    Witam!

Kolego, przycisk szukaj się kłania.

Klik 1!
    Klik 2!

:)

Z tego co się orientuję proces sam w sobie może się nie powieść. Nie wiem jak z bezpieczeństwem...

Pozdrawiam! \m/
  • Poziom 20  
    Ponieważ nie wiem jaka to bateria ale z ciekawości zerknąłem na podane wyżej linki i raczej nie radzę ci korzystać szczególnie z pierwszego,to post z 2003 roku i naprawdę BARDZO,BARDZO NIEBEZPIECZNY. Spróbuj rozebrać baterię,sprawdź stan bezpiecznika ew. odczytaj stan baterii jakimś programem (np.be2w) czy aby parametry baterii już się nie wyczerpały i konieczny byłby reset i wymiana ogniw.Wszystko znajdziesz to na forum w tym dziale.
  • Poziom 14  
    ok dzieki za rade jak zainwestuje w nowa baterie to sie pobawie w naprawe tej
    a mam pytanko z zupelnie innej bajki w specyfikacji znalazlem ze lapek ma czytnik kart pamieci ale jakos nie moge go z lokalizowac na przednim panelu nad czytnikiek PCMCIA jest cos ale nie mam pojecia jak to otworzyc moze masz jakis pomysl??