Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki telefon ? Przedłużenie umowy w Orange .

zbolcio1234 29 Mar 2012 19:33 2480 9
    zbolcio1234
    Level 9  
    Witam. Jako że za parę dni przedłużam umowę z Orange, chciałbym jakiś telefon z Androidem.
    Na oku mam Samsung Ace, Samsung 551, Sony Ericsson Live with Walkman oraz HTC Wildfire S.
    Który z tych trzech będzie najlepszy, najszybszy, dobra jakoś muzyki na słuchawkach, ekran.
    Telefon im mniejszy tym lepiej ale nie za mały.
    Liczę na jakieś wady i zalety. Pozdrawiam.
    EndriusG
    Level 16  
    Sony Ericsson Live with Walkman:
    -najszybszy procesor z wymienionych tutaj
    -w miarę mały
    -dobry dźwięk i stosunkowo dobre słuchawki w zestawie
    - Najważniejsze to ze jako jedyny z wymienionych otrzyma aktualizacje do ICS'a
    basstec
    Level 34  
    Potwierdzam, Live jest najlepszy wyborem jeżeli nie przeszkadza Ci jego rozmiar bo jest niewielki, jeżeli ma być większy to bierz ace ale lepszy jest se live.
    MadZombie
    Level 14  
    ACE - stosunkowo słaba bateria, ostatnia wersja OS 2.3.3, średniej klasy procesor, niska rozdzielczość. Plusami są : dobry kontrast i kąty widzenia, tylna klapka antypoślizgowa, (moim zdaniem) świetny wygląd, nieduży jak na dzisiejsze standardy, dobrze się na nim pisze i przegląda Internet. Lecz widzę, że zależy Ci na muzyce. W takim razie nie pozostaje Ci nic innego jak SE LWW.
    basstec
    Level 34  
    MadZombie wrote:
    ACE - stosunkowo słaba bateria, ostatnia wersja OS 2.3.3

Ostatnia wersja koleżko to 2.3.6
    zbolcio1234
    Level 9  
    Bardzo dziękuję za szybkie odpowiedzi!
    Czytałem recenzje SE Live i faktycznie podoba mi się ten telefon i chyba go wybiorę bo jest najtańszy z tych wszystkich co wymieniłem oprócz 551. A jak z jakością ekranu? Wcześniej miałem Samsung Galaxy Mini i obraz był tragiczny przez niską rozdzielczość ;/
    basstec
    Level 34  
    No jak czytałeś recenzję (widać niedokładnie) to powinieneś wiedzieć, że rozdzielczość ekranu to 480/320, taka jak w ace, galaxy mini ma 320/240.
    zbolcio1234
    Level 9  
    czyli skoro wyższa rozdzielczość to ekran będzie lepszej jakości ?
    MadZombie
    Level 14  
    [quote="basstec"][quote="MadZombie"]ACE - stosunkowo słaba bateria, ostatnia wersja OS 2.3.3[/quote]
    Ostatnia wersja koleżko to 2.3.6[/quote]

Racja, z taką jest sprzedawany w sieci Play. Proszę o wybaczenie.
    zbolcio1234
    Level 9  
    A co daje ten update do najnowszego androida 4.0 ??