Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bateria do laptopa o zwiększonej pojemności - czy warto? PB LJ65

KonriX' 30 Mar 2012 00:55 1122 0
  • #1 30 Mar 2012 00:55
    KonriX'
    Poziom 2  

Witam wszystkich :)

Jako, że laptop na baterii jest w stanie pracować przez góra 15 minut postanowiłem kupić nowy akumulator. Poszperałem trochę i zastanawiam się nad kilkoma typami, ale nie znam się na tym i nie wiem na co się zdecydować. Laptop to Packard Bell LJ65, bateria oznaczona jest symbolem AS07B61, pojemność 4400mAh, napięcie 10,8V
    Znalazłem na allegro taką baterię: BATERIA PACKARD BELL EASYNOTE LJ65 LJ67 7800mAh
    Zastanawia mnie, po pierwsze, czy takie coś w ogóle będzie w moim laptopie działać, a po drugie, czy faktycznie będzie odczuwalna różnica pomiędzy czasem pracy na standardowym akumulatorze. Poza tym ta bateria ma napięcie 11,1V, a moja ma 10,8V ale z tego co wyczytałem powinny być one kompatybilne.
    Dalej, znalałem też oryginalny akumulator: Oryginalny AS07B61, wyszło by coś koło 200 zł.
    Na ebayu pojawiają się też oferty z akumulatorami o pojemności 5200mAh w rozsądnych cenach (jak np. TUTAJ), tylko zastanawiam się czy przypadkiem taki zakup nie będzie za chwilę do wyrzucenia.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)
    Pozdrawiam

EDIT:
    Zdecydowałem się na powiększoną baterię. Temat zamknięty ;)

0 0
  Szukaj w 5mln produktów