Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie( )dzialaja wszystkie glosniki

Levy_87 04 Sty 2005 11:08 1239 4
  • #1 04 Sty 2005 11:08
    Levy_87
    Poziom 2  

Witam moj problem to kolumny ktore po podlaczeniu do amplitunera Sherwood niegraja wszystkie normalnie gra tylko glosnik centralny z 5 gkolumn :/ a reszta gra ale bardzo cicho niewiem co jest nietak probowalme juz chyba na wszystkie mozliwosci je podpiac ale nic niedziala. Prosze o pomoc o ile jest to mozliwe z gory dzieki.
    Nie, z czasownikami pisze się oddzielnie.[h]

0 4
  • #2 04 Sty 2005 11:18
    tik_tak
    Poziom 36  

Instrukcja obsługi do ręki i przywróć ustawienia fabryczne.
    Oceń podłączenia sygnałów wejściowych .

0
  • #3 04 Sty 2005 16:23
    Levy_87
    Poziom 2  

Dziekuje za rade :) ale niestety nieposiadam instrukcji obslugi bo kupilem amplituner uzywany :/ jesli ktos wie gdzie moge ja znalesc albo sam wie jak automatycznie przywrocic ustawienia (nieposiadam pilota) bylbym wdzieczny model ampli to Sherwood RV-5050RDS

0
  • #4 04 Sty 2005 17:13
    Usunięty
  • #5 04 Sty 2005 23:29
    Levy_87
    Poziom 2  

Ampituner ma opor do 8Ω glosniki maja 8Ω wiec tu jest wszystko wporzadku. Napiecie sprobowalem podlaczyc do jednego gniazdka bo normalnie mam na listwie ale nadal sa cicho :/ Mozliwe ze amplituner jest uszkodzony?? nie wiem czy jest to prawdopodobne bo jeszcze tydzien temu chodzil normalnie z wszystkimi glosnikami. Mi pomysly juz sie koncza prosze o pomoc

Dodano po 1 [godziny] 37 [minuty]:

Juz zrobilem jak sie okazalo rozwiazanie bylo prostsze niz mysalem wystarczylo zworkami zablokowac 2 wejscia w amplitunerze IN i OUT dzieki wszystkim za pomoc

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo