Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Znika ikona drukarki Epson Stylus Office BX305F.

marbryl1 30 Mar 2012 12:35 1838 2
    marbryl1
    Level 11  
    Mam pytanie do Szanownych forumowiczów, a mianowicie komputer z systemem Windows7,drukarka Epson Stylus Office BX305F, a mianowicie po zainstalowaniu świeżo sterownikow do drukarki i zaktualizowaniu ich pojawia sie ikona drukarki w obszarze powiadomien, po kliknieciu prawym myszy na ta ikone otwiera sie mozliwosc wyboru co chcemy zrobic.W opcjach tych jest program do konserwacji drukarki.Ikona znika po resecie kompa i juz sie nie pojawia, natomiast w programach jest Epson ale tylko moge wywołać program do drukowania wzglednie skaner nie ma natomiast programu do konserwacji.Bardzo dziękuje za odpowiedz.
    Kasek21
    Level 43  
    Zainstaluj sterowniki z www.epson.pl

Po kliknięciu na Pokaż ukryte ikony -> Dostosuj - jest tam ta ikona?

Po kliknięciu Start -> Urządzenia i drukarki -> Właściwości drukarki - masz możliwość wyboru konserwacji drukarki?
    marbryl1
    Level 11  
    Dziekuje bardzo za szybkas odpowiedz robie tak zawsze ze instaluje aktualizacje sterowników.Po zainstalowaniu sterownikow aktualnych i samoczynnym resecie kompa ikona jest do nastepnego uruchomienia.Potem nigdzie nie znajdziesz ikony, w panelu ukrytych ikon daje opcje pokaz ikony i powiadomienia, nic nie pomaga ginie i tak, a we własciwosciach drukarki nie ma opcji konserwacji.Ot i taki problem ale teraz ok sciagnołem stery sam bez programu z płyty i na razie ikona jest.

Dodano po 4 [godziny] 8 [minuty]:

Zainstalowałem sterowniki bezposrednio ze strony Epsona i ikona nie znika. Temat zamknięty.