Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki tv wybrać 3d full HD prosze doradcie

BieniASS 31 Mar 2012 11:31 1226 2
  • #1 31 Mar 2012 11:31
    BieniASS
    Poziom 2  

Witam. Interesuje się zmianą tv. chciał bym kupić jak największy lecz jestem uzależniony od półki w meblach która ma wymiar 90.5 na 65.0. odległość telewizora od miejsca oglądania 3metry. W telewizorze chciał bym aby posiadał ;
    -3d(pasywne albo aktywne. Sam nie wiem które lepsze)
    -konwerter 3d,
    -full HD,
    -interesuje mnie odtwarzacz plików mkv i innych(aby nie było problemów z filmami 3d z pendrive).
    -Obsługa internetu(obojętne czy przez wi-fi czy przez kabel Ethernet)
    -przeglądarka internetowa.
    -obsługa wielu urządzeń za pomocą jednego pilota(dlna??)

nie wiem czy jest różnica między 100 hz a 200. widziałem również takie tv co posiadają 400 lecz nie znam sie na tym;/
    osobiście chciał bym aby była jak najlepsza jakość obrazu:)

cena nie ma znaczenia. Chce kupić porządny telewizor i możliwie jak największy:)
    I prosił bym o jakies konkretnie nazwy telewizorów spełniające moje oczekiwania.

co do 3d to nie mam pojęcia jakie wybrać.będąc w sklepie nie widziałem praktycznie żadnego ubytku oglądając tv pod kątem pionowym jak i poziomym, w aktywnym jak i w pasywnym fajnie to wyglada. z góry dziękuje za pomoc.

• #2 01 Kwi 2012 06:05
    rangiz
    Poziom 15  

Z ledów zmieścisz tylko 37 cali pod to co podałeś rozmiarowo(około 89cm), ale wychodzą już 40-tki praktycznie bez ramki, bardzo wąskie i w coś takiego mógłbyś myślę celować. Ja bym chwilę poczekał bo to zawsze 3 cale więcej.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME