Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

GOLF III - NIE MOŻNA ZAMKNĄĆ AUTA !

31 Mar 2012 17:08 2466 4
 • Level 9  
  Witam.
  Mam problem z zamknięciem samochodu.
  Problem polega na tym że kiedy włożę kluczyk w zamek drzwi (str.kier.) i przekręcę nie ma żandej reakcji - wcześniej załączała się pompka i zamykała drzwi - dodam że pompka działa bo gdy wcisnę od zewnątrz ten cypelek przy drzwiach to ładnie zamyka drzwi - zeby otworzyć muszę go pociągnąć w górę i otwiera wszystkie drzwi - z kluczyka niestety nic nie działa- proszę o pomoc !!!
 • Level 11  
  witam ja mam tak w cordobie i prrzez to założyłem sterownik na pilot u mnie złamała sie taka łopatka łącząca wkładkę zamka z mechanizmem i przez to nie działało i niby tego nie idzie dostać do drzwi z centralnym zamkiem tak mi powiedzieli w sklepie ale u ciebie może byś inaczej bo ja nie mam centralnego na pompkę,
 • Level 9  
  Dzięki za zainteresowanie .
  Coś już czytałem na temat właśnie tej części ktoś na forum porównywał to do wiosła "kształtem" więc będzie trzeba rozkręcić drzwi , zamek i sprawdzić co się stało . Co do twojego przypadku to wątpie żeby nie było możliwe zamówienie części do cordoby , na rynku jest tego mnustwo i jak nie nowe to napewno używane byś mógł dostać gdzieś.
 • Level 11  
  Wiem dostać wszystko można ale nie chciało mi sie tym bawić i najprostszym rozwiązaniem jak dla mnie była centralka na pilota.
 • Level 9  
  Witam . Poradziłem sobie z problemem . Okazało się że było złamane wiosełko w zamku niektórzy mówią rygiel inni jeszcze inaczej - 5 zł koszt nowego , troszeczkę męczarni przy wkładaniu nie rozbierając drzwi bocznych trzeba było się pogimnastykować ale się udało ! Zamek działa jak nowy !