Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

GOLF III - NIE MOŻNA ZAMKNĄĆ AUTA !

magkilla 31 Mar 2012 17:08 2661 4
 • #1
  magkilla
  Level 10  
  Witam.
  Mam problem z zamknięciem samochodu.
  Problem polega na tym że kiedy włożę kluczyk w zamek drzwi (str.kier.) i przekręcę nie ma żandej reakcji - wcześniej załączała się pompka i zamykała drzwi - dodam że pompka działa bo gdy wcisnę od zewnątrz ten cypelek przy drzwiach to ładnie zamyka drzwi - zeby otworzyć muszę go pociągnąć w górę i otwiera wszystkie drzwi - z kluczyka niestety nic nie działa- proszę o pomoc !!!
 • #2
  damian2608
  Level 11  
  witam ja mam tak w cordobie i prrzez to założyłem sterownik na pilot u mnie złamała sie taka łopatka łącząca wkładkę zamka z mechanizmem i przez to nie działało i niby tego nie idzie dostać do drzwi z centralnym zamkiem tak mi powiedzieli w sklepie ale u ciebie może byś inaczej bo ja nie mam centralnego na pompkę,
 • #3
  magkilla
  Level 10  
  Dzięki za zainteresowanie .
  Coś już czytałem na temat właśnie tej części ktoś na forum porównywał to do wiosła "kształtem" więc będzie trzeba rozkręcić drzwi , zamek i sprawdzić co się stało . Co do twojego przypadku to wątpie żeby nie było możliwe zamówienie części do cordoby , na rynku jest tego mnustwo i jak nie nowe to napewno używane byś mógł dostać gdzieś.
 • #4
  damian2608
  Level 11  
  Wiem dostać wszystko można ale nie chciało mi sie tym bawić i najprostszym rozwiązaniem jak dla mnie była centralka na pilota.
 • #5
  magkilla
  Level 10  
  Witam . Poradziłem sobie z problemem . Okazało się że było złamane wiosełko w zamku niektórzy mówią rygiel inni jeszcze inaczej - 5 zł koszt nowego , troszeczkę męczarni przy wkładaniu nie rozbierając drzwi bocznych trzeba było się pogimnastykować ale się udało ! Zamek działa jak nowy !