Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Buderus GB022, praca z sterownikieb RC35

31 Mar 2012 17:25 3513 5
  • Level 2  
    Panowie Pomocy, posiadam piec GB022 z sterownikiem RC20, ale zachciało mi się nowego sterownika, kupiłem RC35 ale jest problem sterownik nie dział "brak komunikacji z piecem, wezwij serwis" wezwałem serwis chłopaki przynieśli swoje sterowniki RC35 i też lipa, zabrali mój aby sprawdzić ale mój sterownik z innymi piecami Buderusa łącznie z GB022 działa bez problemu.

Chętnie zamienię się z kimś nowy za starszy sterownik RC35 - sugestia serwisu

Może Ktoś Pomoże zależy mi na używaniu sterownika RC35

W razi czego proszę o kontakt na e-mail w.moskwa@wp,pl
  • Level 10  
    RC 35to fajny sterownik.
    współpracuje dobrze również z kotłami 022 choć nie ma wszystkich funkcji tak jak w nowszych kotłach.
    Miałem takie problemy i okazało się że kabel pomiędzy kotłem a sterownikiem miał przebicie pomiędzy żyłami.jako że zawsze kładę kable 3-żyłowe przełączyłem na inne żyły.A sprawdziłem to podłączając sterownik na krótkim kabelku koło pieca w kotłowni.i działa.
  • User under supervision
    Może sie przyda: Tabela doboru i funkcji regulatorów Buderus
    Buderus GB022, praca z sterownikieb RC35

Wyposażenie podstawowe opcja
    1) stosowany z kotłami GB022, U052, U054
    2) opcja bezprzewodowa - wyłącznie z RFM20
    3) niedotyczy GB022, GB152T, U052T, U054
    4) czujnik temp. zamawiany oddzielnie
    5) niedotyczy GB022, U052 (T), U054

Ewentualnie biblioteka elektroniczna Buderusa dla inwestorów http://www.buddoc.mindgroup.pl/
  • Level 2  
    Dziękuje Kolego za odpowiedz, też miałem pozamieniać kable, może gdzieś jest przerwany, też tak jak Ty zawsze wkładam kabele z 1,2 żyłami w zapasie i w tym przypadku też mam wolną żyłę, pokombinuje jak się zrobi troszku cieplej. Napisze czy pomogło, walcze dalej nie poddam się :)
  • Level 2  
    Nic z tego kabelki OK, nadal brak połączenia :(

może ktoś rozwiąże ten nierozwiązywalny problem ???
  • Level 12  
    Pierwsze modele GB022 ok 2005 r nie współpracowały z RC30 i późniejszym RC35.
    Brak możliwości podpięcia czujnika zewnętrznego ( brakuje po prostu kostki )