Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rozmontowanie HTC WILDFIRE A3333

01 Kwi 2012 10:47 5334 4
  • Poziom 21  
    W moim HTC Wildfire chcę wyjąć wyświetlacz w celu jego wyczyszczenia od strony przednej i mam pytanie jak zdjąć przedni panel, by nic przy tym nie uszkodzic, czy wystarczy tylko odkręcić śróbki, czy może jeszcze coś należy zrobić?Jeśli ktoś ma jakieś swoje sposoby na wymontowanie wyświetlacza to proszę o podpowiedź.
  • Poziom 29  
    Witam

Ogólna wskazówka, przy rozbieraniu telefonów potrzebujesz takiego plastikowego "lista" wyglądem przypomina piórko do gry na gitarze. Służy od do otwierania elementów złączonych na zatrzaski.

Żeby nie zniszczyć obudowy. Z mojego doświadczenia wynika że większość telefonów oprócz śrub posiada tez zatrzaski.

Proponuje się w niego wyposażyć przed podjęciem się otwierani tel.
    Inaczej możesz zniszczyć obudowę.
    Ewentualnie czasem udaje się użyć kart plastikowych które otrzymujesz w różnych programach lojalnościowych.
  • Poziom 8  
    Witaj.
    Jeżeli posiadasz choć odrobinę doświadczenia powinieneś dać sobie radę.
    Na tej stronie http://centrumhtc.pl/component/k2/item/55-wymiana-wyświetlacza-htc-wildfire.html masz bardzo dobrze opisane jak rozebrać omawiany telefon.
    W dolnej części warstwy dotykowej znajduje się pasek taśmy dwustronnej sklejający dotyk z wyświetlaczem. Zwróć na to uwagę przy oddzielaniu dotyku od wyświetlacza.
  • Poziom 21  
    Ok dzięki za pomoc.