Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop ASUS k52j, nie włącza się.

michcio661 01 Kwi 2012 13:57 2450 1
  • #1 01 Kwi 2012 13:57
    michcio661
    Poziom 7  

Witam, mam problem z moim Laptopem Asus k52j.
    Polega on na tym, że komputer się nie uruchamia, zapalają się tylko diody informujące o ekranie i o włożonej baterii (procesor też się nie załącza). Po kilku próbach udało mi się go uruchomić i zaświeciły się diody od ekranu, baterii, klawisza Caps Lock i Num Lock, przy okazji włączył się procesor, lecz nie zbootował systemu (tak jakby nie widział dysku) i nic się nie pokazało na ekranie. Wczoraj wieczorem komputer normalnie działał, została zainstalowana aktualizacja Windowsa 7(z nimi też jest problem, co nowa aktualizacja komputer wolniej chodzi i częściej ukazuje się Blue Screen lub się po prostu zawiesza). Tydzień temu miałem podobny problem, tak więc udałem się do serwisu. W serwisie komputer się włączył bez problemu. Pan z serwisu powiedział, że jak następnym razem komputer się będzie tak zachowywać, mam po prostu wyjąć baterię na parę minut. Obecnie to nic nie pomogło, uruchamiałem komputer (po wyjęciu baterii na 15 minut) na samym zasilaczu, baterii, baterii i zasilaczu i nic nie pomogło. Tak więc rodzi się tu moje pytanie, co mam zrobić by komputer zaczął działać(nie mogę grzebać w środku, bo laptop jest na gwarancji)?

Nie wiem czy potrzebne to jest ale podaje tutaj konfigurację sprzętową:
    Procesor:Procesory Intel® Core™ i3 370M/350M/330M : 2.4 GHz - 2.13 GHz,
    System operacyjny : Windows 7 Home Premium 64 bitowy
    Chipset: Intel® Mobilny HM55 Express Chipset
    Pamięć RAM: 4 GB (w jednej kości)
    Dysk: 320 GB

• #2 01 Kwi 2012 14:11
    adamadi33
    Poziom 43  

Proszę zgłośić komputer do gwarancji.

Szukaj w ofercie
Zamknij