Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Siemens SF25M853EU

anetola76 02 Kwi 2012 09:43 5279 4
  • #1 02 Kwi 2012 09:43
    anetola76
    Poziom 8  

Witam! Mam od pewnego czasu problem z którym staram się sama uporać i nic z tego nie wychodzi. Otóż mam zmywarkę Siemens od 4 lat. Ostatnio zaczęła mi nie domywać naczyń i nie rozpuszcza tabletek. Zawsze znajduje je albo na dnie zmywarki albo między talerzami. Używałam tabletek Calgonit 5w1, czytając gdzieś na necie wyczyściłam zmywarkę, smigła i zmienilam już nawet tabletki na Somat i jeszcze jakieś inne z Biedronki i niestety to nic nie pomogło. Zastanawiam się co mogę jeszcze zrobić, czy to faktycznie będzie grzałka, bo też coś takiego czytałam? Jak to sprawdzić przed inwestycją, gdyż kupie może grzałkę a okaże się że to coś innego poszło. Proszę o radę:(

2 4
  • #2 02 Kwi 2012 15:46
    rychomuch
    Poziom 29  

Witam.
    Zmierzyć miernikiem - omomierz - około 28Ω grzałka,
    termostat, przekaźnik.
    Może jest filtr wody zanieczyszczony, pompa myjąca chodzi?

0
  • #3 02 Kwi 2012 16:12
    anetola76
    Poziom 8  

Nie wiem czy chodzi? Nie wiem jak ją mogę sprawdzic. Jestem kobietą i na dodatek nie mam nikogo obok kto by tym sie zajął:(

1
  • #4 04 Kwi 2012 14:34
    anetola76
    Poziom 8  

Witam! Udało się:) Miałam zamontowany dodatkowy filtr do wody, który był zapchany. Na razie chodzi bez filtra czekam na przesyłkę, bo zamówiłam na allegro.

0
  • #5 03 Lip 2012 10:40
    anetola76
    Poziom 8  

Witam! W czasie ostatniego mycia w zmywarce poczułam zapach jakiejś spalenizny. Potem pokazała się zapalona ikonka kranika. Co może być przyczyną? Mam ją 4 lata, czyżby mam pomyśleć już o kupnie nowej? :(

3