Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Orno OR-031 - jakie okablowanie zastosować?

scandaliks 02 Apr 2012 19:07 2064 3
Relpol
 • #1
  scandaliks
  Level 25  
  Mam pytanie do tyczące tego wideodomofonu.Jaki przewód zastosować,pisze że 4x0,75 linka .Potrzebny aż taki?Kojarzy mi się tylko linka elektryczna 4x0,75.Klient kupił w promocji ;( Robię na Miwi takie china to sporadyczność.Zaczep wymaga DC a tam jest już włożony XXX jakiś.Wymienić z kompletem dla pewności?Odległość to z 10metrów.
 • Relpol
 • #2
  suworow
  VIP Meritorious for electroda.pl
  Tak jak każdy inny wideodomofon żelowanymo zyle o,5 i z zapasami na ewentualne dodatkowe opcje + podwojenie. Nie wiem jak ty ale ja bym dał zasilanie elektrozaczepu z niezależnego zasilacza przez przekaźnik.
  Pzodrawiam
 • #3
  scandaliks
  Level 25  
  Zrobiłem tego ORNO u klienta,działał na 0,5 do póki nie wcisnęło się elektrozaczepu i obraz skakał jak poszalały.Zdwoiłem kabel jak wskazówka kolegi Suworow i niby wszystko oki ,ale po otworzeniu zwory nie wraca na kolor,ale po kolejnym pdglądzie/dzwonieniu wraca do normy.Elektrozaczep jest 12v AC/DC.Pytanie czy może być za prądożerny??Założę DC 12V 300mA jak piszą może tamten nie może uciągnąć .Nie mam miejsca na osobny zasilacz i przekaźnik niestety :(
 • #4
  suworow
  VIP Meritorious for electroda.pl
  Z tym obrazem tak będzie przy systemie bez wydzielonego obwodu zasilania elekrozaczepu. No ale ma to i dobre strony- mniej kabli.. Ale to chyba nie przeszkoda, jak wpuszczamy to znaczy że już sobie obejrzeliśmy. Nie wiem jak w instrukcji od orno ale o ile pamietam w onyxie zalecali stosowanie elektrozaczepu z pamięcią ( bierze mało i krótko)

  Pozdrawiam