Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

połączenie laptopa do telewizora przez HDMI

genek_82 02 Kwi 2012 19:20 3205 2
  • #1 02 Kwi 2012 19:20
    genek_82
    Poziom 9  

Witam. Mam problem z połączeniem laptopa (lenovo G550 - WINDOWS 7 64bit.) do telewizora (samsung le32d400) Problem polega na tym ze nie mogę połączyć tych dwóch urządzeń za pomocą kabla HDMI (port HDMI1/DVI). kabel jest na pewno sprawny, wejścia również. Laptop nie wykrywa telewizora. próbowałem w opcjach, próbowałem również rygorystycznego wykrywania monitorów, zmieniać rozdzielczości, ponownie uruchamiać urządzenia. NIC NIE POMAGA. w laptopie wykrywa mi tylko "nieznane urządzenie" a telewizor pokazuje "BRAK SYGNAŁU" gdy odepnę kabel pojawia się "SPRAWDŹ KABEL SYGNAŁOWY" a gdy znów podepnę pojawia się na nowo "BRAK SYGNAŁU".. Proszę o pomoc. ktoś może będzie miał jakieś pomysły?

sprawdziłem przed chwilką przez "Ubuntu" i wszystko działa podłącza się obraz jest bardzo dobrej jakości. wszystko działa tak jak powinno ale na windows 7 64bit nadal nie odpala. nie wykrywa telewizora.

0 2
  • #3 04 Kwi 2012 16:50
    genek_82
    Poziom 9  

Problem rozwiązałem już wcześniej. zaraz po dodaniu tematu wszedłem na stronę NVIDI i automatycznie dopasowałem sterowniki do karty i wszystko śmiga... ale i tak dzięki za pomoc :)

1