Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kolorofon C-33 i unitra AT-9100

KM95 02 Kwi 2012 22:45 1383 2
  • #1 02 Kwi 2012 22:45
    KM95
    Poziom 10  

Witam. Mam pytanie czy kolorofon c-33 jest w stanie pracować z amplitunerem Unitra AT-9100?. Pytam ponieważ w amplitunerze są 3 wyjścia na pięć styków (Tape 1, Tape 2 i na słuchawki) a w kolorofonie są dwa miejsca na podłączenie. Dostałem do tego kabel z możliwością podłączenia do radia ale ten właśnie kabel jest inny tzn. ma jeden styk i płaską prowadnice. Czy przeróbka jest możliwa? Proszę o pomoc z góry dzięki ;)

0 2
  • Sklep HeluKabel
  • #2 02 Kwi 2012 22:58
    andy127
    Poziom 30  

Witam
    Z tego opisu:
    http://unitra.eu.org/node/8274
    wynika, że kolorofon powinien być podłączony pod wyjścia głośnikowe wzmacniacza. Podłączenie do tych gniazd o których piszesz nie zapewni wysterowania.
    Andrzej

0
  • Sklep HeluKabel
  • #3 02 Kwi 2012 23:18
    Christophorus
    Poziom 41  

Gniazda Tape 1 i Tape 2 to gniazda do podłączenia sygnału z magnetofonów. Na nich nie ma sygnału wyjściowego, do nich podłącza się zewnętrzny sygnał np. właśnie z magnetofonu. Jedynie z gniazda słuchawkowego można by pozyskać sygnał, ale nie wiem czy będzie on wystarczający aby pełni wysterować kolorofon. Wiąże się to jednak z przeróbką przewodu do kolorofonu. Najprościej będzie go podłączyć do gniazda kolumny, do którego przewód kolorofonu jest fabrycznie przystosowany. Powinna być też możliwość jednoczesnego podłączenia kolumny głośnikowej.

0