Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

AGD, zabudowa, wiadomo o co chodzi

istvankohany 03 Apr 2012 15:29 1750 4
Bosch
    istvankohany
    Level 2  
    Witam wszystkich.

Pozwalam sobie zwrócić się do was z kolejnym fascynującym pytaniem typu: "co sądzicie o moim zestawie? Ładny?" dodając kolejne: czy do 8kPLN dałoby radę coś sensowniejszego wynaleźć? Mi się już oczka kleją od patrzenia w wykazy, rankingi i czytanie marketingowych mądrości. Doradźcie, dobrzy ludzie.

Zmywarka: Bosch SPI 50E05EU (nie wiem, pewnie to zabobony, ale przy urządzeniach podłączanych do wody wole zapłacić niemieckiej firmie, do tej się mieści garów w sam raz, nie ma wypasionej ilości programów, z których i tak nie skorzystamy. Szerokość obowiązkowo 45 cm).

Piekarnik: Mastercook MFM-570 ATCX (Piekarnik od początku chcieliśmy z mikrofalą. Nie jesteśmy finezyjnymi kuchcikami - prędzej żarłokami - ale sporo gotuję w domu, więc nie chciałem czegoś z najniższej półki. Kompakt nam w zupełności wystarczy. Czy znacie może jakieś gitne alternatywy dla mastercookowego kombajnu z mikrofalą?)

Płyta: Mastercook IDE64L S (najlepszy stosunek jakości do ceny chyba)

Okap: Ciarko SL T 60 (polecany na elektrodzie i w okolicach).

Lodówka: Electrolux ERN 29750 (tania, duża, ludzie chwalą, bez zbędnych bajerów)

Pralka: Bosch WLF20261PL (zmieści się nam tylko 45-ka, ale co tam. Pralka będzie w łazience i nie będzie zabudowana)

No i co sądzicie? Ładny, czy można ten zestaw gdzieś jeszcze przypudrować?

Dzięki za odpowiedzi i miłego dnia życzę.
  • Bosch
    User removed account
    User removed account  
  • Bosch
    istvankohany
    Level 2  
    Quote:
    Osobiście uważam że sprzęt w kuchni nie powinien być aż tak różnorodny :p .

Oj tam różnorodny :-) ledwo trzy marki.
    mędrek82
    Level 12  
    Moje opinie:
    Ciarko okap jak najbardziej -solidna, renomowana firma, osobiście tez bym go brał

Zmywarka Bosch SPI 50E05EU-prametry ok zużycie wody 9litrów ale słyszałem, że jest trochę głośnawa

Piekarnik Mastercook MFM-570 ATCX - ciekawe rozwiązanie z mikrofalą piekarnik mikrofalowy za niewygórowaną cenę

Płyta też ok chociaż mi osobiście bardziej podoba się model I3DI64 S z okrągłym sliderem a gdybym posiadał większą kaske to bez zastanowienia brałbym nową I4DE64Z2S z 2 dużymi polami.
    Lodówka ok
    istvankohany
    Level 2  
    Quote:
    Zmywarka Bosch SPI 50E05EU-prametry ok zużycie wody 9litrów ale słyszałem, że jest trochę głośnawa

Też mnie takie doszły słuchy (haha, głośna zmywarka i doszły mnie słuchy), że estetyką wokalną ta maszyna nie grzeszy. Kuchnie mamy w aneksie, więc kwestia głośności jest raczej priorytetowa. AAAPoznam cichą, wąską w talii (szer. 45 cm maksymalnie), nieskomplikowaną, pijącą mało wody do 1200 PLN?

Quote:
    Płyta też ok chociaż mi osobiście bardziej podoba się model I3DI64 S z okrągłym sliderem a gdybym posiadał większą kaske to bez zastanowienia brałbym nową I4DE64Z2S z 2 dużymi polami.

Tutaj chciałem mieć oddzielne sterowanie dla każdego pola, więc zostaniemy przy tym. Te dwa evolisy faktycznie przyjemne, ale bardziej dla fanów brytfann chyba.