Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Accord VI świeci się kontrolka silnika; lpg

kamerad1 03 Kwi 2012 15:43 2668 1
  • #1 03 Kwi 2012 15:43
    kamerad1
    Poziom 2  

Witam.
    W lutym zapaliła mi się kontrolka silnika w honda accord VI 2002, pojemność 1850 i mam auto w gazie zakładana przez poprzedniego właściciela w Dąbrowie Górniczej. Błąd został usunięty w serwisie hondy, a powodem było coś właśnie z gazem, ale nie pamiętam co dokładnie. Kilka dni temu znowu mi się zapaliła i do tego doszły też inne objawy:
    1) czasem czuję gaz w aucie;
    2) czasem jak odpalam auto, to od razu przechodzi na gaz i szarpie silnikiem i jak go wyłączę i znowu zapalę, to już normalnie zapala na benzynie i na gaz przechodzi w odpowiednim już momencie;
    3) kilka dni temu wrzucając na 4 bieg tez szarpało silnikiem i przełączyłem na benzynę i po kilku minutach na gaz i już wszystko było ok; wydaje mi się też że czasem szarpie jak dodaję gazu na 2 biegu.
    Auto ma przebieg 127 tysięcy, filtry z gazu były wymieniane przy 120 tysiącach, gaz był zakładany w 2009 roku przy przebiegu 90 tysięcy i tankuję głównie na bp.
    Pozdrawiam

• #2 06 Kwi 2012 02:37
    Saper 18
    Poziom 17  

Bez podpięcia pod komp i z czytania błędów oraz ich analizie się nie obędzie, możliwe uszkodzenia jakiegoś czujnika. Jeśli jesteś laikiem to poszukaj dobrego speca co miał z silnikami hondy + lpg do czynienia.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME