Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW E36 - centralny zamek nie działa poprawnie.

03 Kwi 2012 16:04 11267 19
  • Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    Moderator na urlopie...
    A między drzwiami a karoserią sprawdzałeś przewody?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Znaczy, co, mamy podjechać i Ci zrobić?
    dg9350 napisał:
    przewody wyglądają na całe
    A, jak wyglądają to przepraszam...
    A może tak je sprawdzić i napisać czy są całe czy nie.
  • Pomocny post
    Moderator na urlopie...
    Pewnie problem tkwi w kasecie zamka drzwi kierowcy, no ale trzeba to sprawdzić... Samo się nie zrobi.
  • Poziom 2  
    mam ten sam problem w swoim bmw z3 z ta tylko roznica ze nie dziala mi strona pasazera. jak recznie wcisne rygiel to dziala centralny i moge takze otworzyc recznie i wszystkie zamki sie otwieraja (czyli dziala czujnik w sterowniku zamka) natomiast jak zamykam drzwi z kluczyka (od strony kierowcy badz z bagaznika) to drzwi pasazera nie dzialaja. Moje odczucie jest takie ze nie ma napiecia na silniczek w sterowniku zamka. Jak ktos mial cos podobnego badz wie jak mozna sobie z tym poradzic prosze o maila: grucha25(malpa)wp.pl

Ps. wiazki przewodow przy tylnej klapie i drzwiach pasazera sprawdzone i wszystko ok. Przy centralce pod schowkiem skapitulowałem bo nie widze nic wskazujacego na uszkodzenie mechaniczne.
  • Moderator Samochody
    Kable mogą być całe, ale we wtyczce jest zielono
  • Poziom 2  
    przeczysciłem wszystkie styki nie bylo moze super czysto ale nic czyszczenie nie pomogło. rozwazam wymiabne modulu komfortu bo czytalem ze komus pomoglo a mial to samo co ja. tylko nie chce na szybko tego zrobic bo nikt tego z powrotem nie przyjmie (czesci elektroniczne nie podlegaja zwrotowi)

Proszę natychmiast poprawić pisownię, użyj przycisku "pisownia", pamiętaj o wielkich literach oraz znakach interpunkcyjnych. Nie kasować wpisów moderacyjnych.
    [Z]
  • Poziom 2  
    Wiecie dałem sobie spokój bo po wymianie modułu komfortu, centralki zamka nic się nie zmieniło. Odłączyłem i otwieram ręcznie bo w końcu Z3 ma tylko dwoje drzwi:) ale jak ktoś coś wymyśli chętnie posłucham.
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich i pozdrawiam. pisze bo mam problem z zamkiem centralnym w bmw e36 compact a mianowicie wyglada to tak... nie dziala zamiek centralny nie posiadam zadnego pilota a w zamku centralnym mam zabezpieczenie w sensie ze jesli nie otworze wczesniej zamknietego auta na centralnym zamku to nie odpale go. czyli otworzyc moge go z kluczyka ale zamek centralny nie reaguje i po wejsciu do auta i probie odpalenia zapala sie kontrolki lecz zadnej wiecej rekakcji... prosze o pomoc

Proszę natychmiast poprawić pisownię, użyj przycisku "pisownia", pamiętaj o wielkich literach oraz znakach interpunkcyjnych.
    [Z]
    To trzeba naprawić centralny lub odłączyć zabezpieczenie. Pewnie coś dokładanego masz.
  • Poziom 2  
    a mianowicie?? bo probowalem jakos po swojemu czyli rozebralem pod kierownica oslone i znalazlem skrzyneczke... czarna taka... odlaczylem ja calkiem i nic... rozebralem ja i widzialem wszystkie elementy jest tam takze guzik wiec go wcisnolem i zaczemy mrugac swiatla awaryjne a po odlaczeniu skrzynki i znow podlaczeniu znow wrocilo do normy ale centralny dalej nie dziala i nie idzie odpalic... czego moze to byc przyczyna??

Dodano po 1 [minuty]:

najchetniej bym usunol te zabezpieczenie a zostawil sam centralny... ale potzrebowalbym jakis wskazowek

Moderowany przez zeimp:

Zamykam, ponieważ nie zastosowałeś się do polecenia (poprawienie pisowni!).

Regulamin
    3.3. Użytkownik zobowiązany jest niezwłocznie wykonać polecenia moderatora.
    3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.

• Poziom 2  
    Czyli serwis?? A co to będzie z przyczyną?? Zrobiło się to nagle...
    Coś się zepsuło, nie musi być serwis, zwykły elektryk samochodowy ogarnie za kilka złotych.