Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon PIXMA MP250 nie chce się włączyć ani drukować ,skanować

03 Kwi 2012 20:24 8115 5
  • Poziom 2  
    Witam . mam problem z drukarka Canon Pixma mp250 gdy skończył mi się oryginalny tusz wymieniłem go na zamiennik który pasował do tej drukarki . Przez kilka dni normalnie drukowała następnie pokazał się komunikat ze nie ma tuszu (ani kolorowego ani czarnego) i świeciły się kontrolki . Próbowałem ja resetować przytrzymując dłużej przycisk (trójkąt w czerwonym kółku ) teraz drukarka nie chce się w ogóle włączyć jak to naprawić ?? i dlaczego drukarka pokazuje mi że nie ma tuszu , nie chce drukować ani skanować . Można to jakoś samemu naprawić ??

pozdrawiam Maciek .
  • Pomocny post

Poziom 34  
    Najpierw wyjmij wszystkie tusze, jeżeli drukarka się załączy to znaczy że pojemnik z tuszem jest uszkodzony.
    Jeżeli nie, to uszkodzona płyta główna lub zasilacz.
  • Poziom 2  
    Pomogło dzięki :) drukarka skanuje i drukuje ale dalej świeca się kontrolki B i C . co to może oznaczać ?? i dalej nie pokazuje aktualnego stanu tuszu w drukarce .

• Poziom 34  
    Masz uszkodzony pojemnik z tuszem lub pojemniki.
  • Poziom 2  
    a w jaki sposób mogłem je uszkodzić ?
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Jak drukuje i wydruk jest prawidłowy a chodzi tylko o kontrolki to się nie przejmuj
    często zamienniki pokazują od razu że są puste a na szczęście działają prawidłowo.