Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Co lepsze Xbox 360 czy Play Station 3

Daniel987 24 Sep 2012 21:51 51283 135
    Zolwik_2004
    Level 19  
    Za te pieniądze w PS3 rewelacji nie będzie. Ale x360 za 6stów to fajny zestaw już można trafić.
    bartek997343
    Level 11  
    jak rewelacji nie bedzie ? Jak nowe ps3 kosztuje 850zł
    arnoldziq
    Moderator of Programming
    Napisałeś, że masz do wydania 600zł.
    Jeżeli możesz dołożyć to 250zł, to bierz PS3.
    bartek997343
    Level 11  
    czyli mam przez to rozumieć że używanego PS3 nie ma co kupować w rachubę wchodzi tylko nowe ?
    arnoldziq
    Moderator of Programming
    Przeczytaj, co piszą ludzie w wątkach, do których linki podałem wcześniej.
    Kupując używany sprzęt, nigdy nie wiesz na co trafisz.
    A możesz trafić dokładnie na wszystko.
    vnb
    Level 12  
    Witam.
    Zastanawiam się czy kupić PS3 czy XBOX 360. Konsolę będę kupował nową.
    Na PS3 mam ulubionego Tekkena, ale pad jest lepszy w x360. Na PS3 mogę za free na multi pograć np. w Fifę.
    Ciężki wybór. No i na X jest Wiedźmin 2.
    pawel-jwe
    Level 30  
    Jeśli chodzi o Xbox360 to moim zdaniem jest jeszcze jedne duży plus: KINECT ;D
    Osobiście też był bym za X360.
    vnb
    Level 12  
    Wiem, że był, bo je czytałem. Poza tym odesłałeś mnie do tematu, w którym kogoś innego odsyłasz jeszcze gdzie indziej. Jak już chcesz odsyłać to może do tematu 'głównego'?
    Na ich podstawie jestem skłonny kupić PS3, ale może ktoś napisze jeszcze coś ciekawego.
    przemek15244
    Level 11  
    Witaj, posiadam obydwie te konsole. I jeśli chodzi o xbox-a to pad lepiej mi leży w dłoni niż od PS, gry trzeba instalować ponieważ jak się gra w nocy to buczenie napędu trochę drażni, no i xbox ma kinecta, do grania w multiplayera, oglądania youtuba, fejsa i innych aplikacji potrzeba konta gold które kosztuje 50 zł za 3 miesiące. W PS3 masz blueraya, kontrolery move, darmowy dostęp do sieci, przeglądarkę internetową i tyle. Mi jednak bardziej pasuję XBOX. Ty najlepiej idź do kogoś albo media marktu itp i pograj sobie na tych konsolkach i zobaczysz która Ci bardziej odpowiada.
    dzimi
    Moderator
    Dla formalności scalam wszystkie tematy w jeden.
    Xaanue
    Level 12  
    Witam.

Mam 1000zł i stoje przed poważnym wyborem, a mianowicie: Nie wiem czy kupić PS:Vite czy Xbox'a 360 albo PS3. Mój komputer jest dość słaby: GTS 250 i Athlon 2x2.6. Dlatego zastanawiam się co kupić.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
    Tadeusz96
    Level 9  
    ps vita jest mobilna
    ps3 ma lepszą grafikę od xboxa, aczykolwiek trudniej się ją przerabia.
    Tak więc jeżeli masz zamiar ją zabierać gdzieś dalej to kup vite
    jeżeli chcesz ją przerobić kup xboxa
    jeżeli zależy ci na doskonałej grafice to kup ps3
    o move i kinect nie wspominam bo nie jest to warte uwagi.
    Ps: osobiście polecam ps3
    227
    Level 9  
    JA mam Xbox 360 i nie zamienię tego na nic. Grałem na PS3 ale jakoś te pady nie podeszły mi, może to kwestia przyzwyczajenia. Jest jeden bardzo duży plus PS3 a mianowicie gra God of War
    T.O.M.M.Y
    Level 16  
    Zastanawiam się nad kupnem Xboxa360 wraz z kinectem .Czytałem w internecie no i chodzi mi o to żeby była możliwość przerobienia konsoli znalazłem na aukcjach 3 takie konsole ,które wpadły mi w oko .

Wersja 1

Wersja 2

Wersja 3

Dodam także że mogę u tych 3 osób odebrać osobiście konsole.
    sylweksylwina
    Moderator of Computers service
    Wersja 2 jest najlepsza, takiego Xboksa łatwo jest przerobić i o ile wyprodukowana jest w 2009 to jest mało awaryjna.
    T.O.M.M.Y
    Level 16  
    Czyli dzwonić do gościa pytać się w którym roku wyprodukowana jak w 2009 to można brać ?
    arnoldziq
    Moderator of Programming
    T.O.M.M.Y wrote:
    Czyli dzwonić do gościa pytać się w którym roku wyprodukowana jak w 2009 to można brać ?

Pierwsze i najważniejsze, to zadzwoń i zapytaj czy konsola była otwierana. Jak była, to sobie odpuść. Niezależnie od modelu.
    T.O.M.M.Y
    Level 16  
    Pisałem do gościa w sprawie tej drugiej konsoli i otrzymałem odpowiedź taką

"nie nie byla rozbierana kinect kupiony oddzielnie rok produkcji konsoli 2008 a sprzedaje jako zestaw"
    sylweksylwina
    Zapytaj, jaki jest pobór prądu na linii 12V. Jeżeli jest powyżej 12,1A, to konsola ma starą płytę główną i jest wyższe prawdopodobieństwo rrod.
    T.O.M.M.Y
    Level 16  
    A może coś innego polecicie niż to co ja znalazłem ? Ciężko z tym gościem się dogadać nie odbiera telefonu
    sylweksylwina
    Wersja 1 też może być. Xbox podatny na rgh, tylko z napędem może być problem w większości przypadków trzeba ciąć ścieżki lub wiercić w chipie, ale jak dasz do dobrego serwisu to ci to zrobią. Ale z drugiej strony slim od razu ma zasilacz do kinecta wbudowany i ogólnie jest dużo cichszy. I ma fajne dotykowe przyciski ;-)
    sylweksylwina
    Najlepiej kupić od razu przerobioną fat z płytą jasper lub slim. A jak chcesz nieprzerobioną kupić to najlepiej kupić właśnie jaspera bo ze slimami nigdy nic nie wiadomo (występują nawet modele z niemodyfikowalnymi napędami). A do tego możesz dokupić osobno kinecta.
    T.O.M.M.Y
    Level 16  
    Dziś znalazłem taką konsole .Gość twierdzi że nie była rozkręcana .Rok produkcji 2011-06-11.Konsola podobno nie przegrzewa się

Link

Orientuje się ktoś da radę ją przerobić ?
    sylweksylwina
    Skąd mamy niby o tym wiedzieć? Link z innego forum co do sprawdzenia tego czy da się przerobić slima. http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/jak-sprawdzic-naped-w-xbox-360-slim-4-gb-97766/ Trzeba znać tylko numer lot z naklejki konsoli. Wystarczy poszukać w googlach.
    turfa8
    Level 18  
    Witam! Mam w planach wymianę PC, lecz nie wiem czy nie warto poczekać na premierę PS4, gdyż może będzie możliwość nabycia taniej lepszej jednostki pod nowe silniki gier. A nie chciałbym aby za kilka miesięcy stworzono nowe silniki gier które będą miały kłopoty na tym sprzęcie. A jak jest wasza opinia? Czy premiera PS4 będzie jakimś przełomem, który wywoła obniżkę cen sprzętu komputerowego? Czy sądzicie że PS4 wedle zapowiedzi producentów gier jak i samego sprzętu zmiecie PCta z rynku gamingu na kilka lat czy wręcz przeciwnie, może okaże się słabsze od PC w cenie ok 3.5k? Czekam na odpowiedzi pozdrawiam!
    PawełTychy
    Level 2  
    Ja na twoim miejscu wybrałbym wymianę pc ,ponieważ gry na ps4 i ono samo będzie bardzo kosztowne, jeżeli będziesz składał komputer wyjdziesz na +