Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

połączenie z siecią bezprzedową w samsungu galaxy 551.

04 Kwi 2012 22:27 2351 2
  • Poziom 9  
    Witam mam od doby Samsunga Galaxy 551. Chcę połączyć sie z moim routerem i wyskakuje "uzyskiwanie adresu ip" a po paru sekundach zmienia się na "wyłączona, zabezpieczona za pomocą protokołu WEP". I tak w kółko co włączam wifi i się łącze z siecią to samo wyskakuje.Może dlatego ,że nie mam nic na karcie a mam w sieci ORANGE? Nie wiem co robić mam nowy telefon i od razu jakieś nieprzyjemności. Również posiadam Samsung Galaxy S+ i wifi działa bez problemu! Proszę o pomoc!
  • Poziom 39  
    Stan konta nie ma nic wspólnego z działaniem WiFi. Szukaj przyczyny w ustawieniach telefonu.
  • Poziom 9  
    wystarczyło zresetować router i sformatować telefon. Dziękuje za pomoc ,trzeba samemu dochodzić do naprawy,ponieważ ten portal jest beznadziejny i zbędny. Nie potrzebnie w ogóle zakładałam konto na takim pseudo portalu,bo co najmniej cztery tematy wrzuciłam z różnymi problemami i naprawdę te porady "gówno" dały. Zawiodłam się strasznie, myślałam ,że można liczyć na Was ,a tu trzeba sie pytać profesjonalistów. Dziękuje ,życzę Wam coraz mniej użytkowników i ,żeby ten pseudo portal został usunięty. P.S nie dużo Wam do tego brakuje.