Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon VoIP w neostradzie

05 Kwi 2012 11:10 2556 6
  • Poziom 8  
    Podłączyłem na razie stary telefon stacjonarny do Liveboxa. Gdy chcę wybrać numer słyszę taki sygnał. Długi-krótki-długi-krótki... itd.
    Według Liveboxa wszystko jest ok.
    O co chodzi?
  • Poziom 41  
    19393 dzwoń i pytaj,u mnie wyszło że mimo aktualizacji nie działa i zwróciłem,ale TP są do d... i jak na razie nie mam w ogóle telefonu.Jak powiedział pracownik salonu mogą nawet zabrać mi numer i będę musiał pisać pisma o jego oddanie..Paranoja.Odradzam tą usługę neofon i zawieranie umów z tą firmą,które rzekomo można anulować w ciągu 10-ciu dni.Nie dodają że w razie rezygnacji zabierają stary numer nawet na ok miesiąc.
  • Poziom 8  
    Ireneo napisał:
    19393 dzwoń i pytaj,u mnie wyszło że mimo aktualizacji nie działa i zwróciłem,ale TP są do d... i jak na razie nie mam w ogóle telefonu.Jak powiedział pracownik salonu mogą nawet zabrać mi numer i będę musiał pisać pisma o jego oddanie..Paranoja.Odradzam tą usługę neofon i zawieranie umów z tą firmą,które rzekomo można anulować w ciągu 10-ciu dni.Nie dodają że w razie rezygnacji zabierają stary numer nawet na ok miesiąc.

mozna anulować bez kary?
    na 19393 jak powiesz, że dzwonisz w sprawie reklamacji, to sie rozłączają i każą dzwonić na płatną 801505505

//i co poźniej z tym numerem?
  • Poziom 41  
    Ja miałem 10 dni na anulowanie,bez kary.Ale telefonu nie mam jak na razie 2 tyg.Kazali czekać na przywrócenie starej umowy.
  • Poziom 31  
    haribol napisał:

O co chodzi?

1. Czytać umowę.
    2. Czytać instrukcję
    3. skonfigurować numer zastępczy, jak napisano w umowie
    4. skonfigurować numer docelowy w przypadku otrzymania hasła neofon na maila jak w umowie.

U mnie po 10 dniach czekania w ramach czekania i reklamacji opuścili 1 miesiąc opłat (104zł)
  • Poziom 41  
    freetz_master napisał:
    1. Czytać umowę.

Ja umowę dostałem kurierem więc przeczytałem po odbiorze,i rzekomo miałem 10 dni na jej akceptację.Dziś miała dzwonić pracownica tp ale cisza...
  • Poziom 8  
    Okazało się, że telefon się zepsuł.
    Dzięki za pomoc.