Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pompa wtryskowa mercedes sprinter 312 2.9 td 1997r

05 Kwi 2012 11:42 5931 5
  • Poziom 8  
    Witam wszystkich serdecznie i mam mały problem.Siadła mi pompa wtryskowa o nr 460415995.Mam okazje kupić taką samą ,ale ma inny nr 460415992 i pompiarze mówili, że będzie żle na niej silnik pracować.Swoją drogą, to w tym samochodzie wymieniony był kiedyś silnik i nie jestem do końca pewien,jak powinna ta pompa być.Może któryś z kolegów mógłby sprawdzić po nr VIN-WDB9034621P657949,może wtedy będę miał większą pewność która powinna być prawidłowa.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    A co da VIN jeśli silnik był wymieniony? Bardziej użyteczny byłby numer silnika. Chociaż tutaj raczej nie ma wątpliwości. Powinno wszystko ładnie działać. Te pompy można jeszcze porównać katalogowo. Niestety ja nie dysponuję danymi.
  • Poziom 31  
    Obydwie pompy są do Sprintera 75 i 90 kW. Jedyna różnica między nimi jest w nr katalogowym głowicy pompy. A więc powinna działać bez problemu.
  • Poziom 8  
    Witam ponownie i mam kolejne pytanie-na allegro jest do sprzedania pompa wtryskowa ,ale gość który ją ma stwierdził ,że przywiózł ją z Anglii i ma ta pompa immobilizer.Powiedział ,żeby ją zamontować do mojego sprintera wystarczy zdemontować ten immobilizer.Czy warto taką pompę kupić i jest możliwość zdemontowania immobilizera?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Dobrze Ci powiedział. Będzie działać.
  • Poziom 8  
    Witam ponownie wszystkich kolegów i mam pytanie.Kupiłem tą pompę z immobilizerem i chciałbym go odkręcić ,ale mam problem.Jest on wkręcony w miejsce wlotu paliwa do pompy i próbując go odkręcić zauważyłem ,że górna cześć jego kręci się dookoła.Czy zna może ktoś z kolegów patent na odkręcenie tego immobilizera?