Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

GoClever Tab A73 - budżetowy tablet za 369 zł w sieci Biedronka

pseven 05 Kwi 2012 13:29 5815 16
  • GoClever Tab A73 - budżetowy tablet za 369 zł w sieci Biedronka Ogólnopolska sieć dyskontów spożywczych Biedronka wprowadziła do sprzedaży budżetowy komputer typu tablet marki Go Clever należący do linii produktów Tab oznaczony symbolem A73.

W konstrukcji GoClever Tab A73 wykorzystano wyposażony w pojemnościową nakładkę dotykową ekran TFT o przekątnej 7 cali i natywnej rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Zastosowana nakładka dotykowa pozwala na śledzenie 5 punktów dotyku jednocześnie i tym samym rozpoznawanie gestów obu dłoni.

Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android w wersji 2.3.4 i posiada dostęp do sklepu Google Play.

Sercem komputera jest bliżej nieokreślony układ typu SoC integrujący w sobie taktowany częstotliwością 1 GHz procesor główny.

W konfiguracji modelu A73 przewidziano 512 MB pamięci RAM i 4 GB pamięci Flash.

GoClever Tab A73 - budżetowy tablet za 369 zł w sieci BiedronkaKomputer wyposażony został w najbardziej podstawowe interfejsy komunikacyjne, w tym: Wi-Fi 802.11n, port microUSB 2.0, czytnik kart microSDHC, wyjście miniHDMI oraz analogowe wyjście dźwięku w postaci gniazda jack 3,5 mm. Zabrakło modułu Bluetooth, GPS i modemu, co oznacza, że jedynym sposobem na połączenie urządzenia z globalną siecią jest Wi-Fi.

GoClever Tab A73 zamknięty został w obudowie o wymiarach wynoszących około: 194 x 122 x 13 mm i waży około 371 gramów wraz z akumulatorem o pojemności 3200 mAh, który według pierwszych recenzji pozwala na ponad 3 godziny intensywnego użytkowania.

Sugerowana cena detaliczna GoClever Tab A73 w ramach specjalnej oferty obowiązującej w dniach od 5 do 11 kwietnia 2012 roku wynosi 369 zł. To o 60 zł mniej niż najtańsza oferta w popularnym polskim serwisie aukcyjnym w chwili pisania artykułu.

Źródło:
    http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,GoClever-Tab-A73-tablet-z-Biedronki,wid,14387430,wiadomosc.html
    http://www.goclever.pl/pl/pl/goclever_tab_a73#specification
    http://www.tabletowo.pl/2012/03/10/recenzja-tabletu-goclever-tab-a73/

Fajne! Ranking DIY
    O autorze
    pseven
    Tłumacz Redaktor
    Z wykształcenia - technik elektronik. Pasja - nowe technologie. Dla portalu Elektroda opracowuje informacje produktowe z dziedziny elektroniki, elektroniki przemysłowej. W zespole Elektroda.pl od 2009 roku.
    Specjalizuje się w: webwriting, tłumaczenia instrukcji obsługi ang-pol
    pseven napisał 8465 postów o ocenie 1512, pomógł 0 razy. Jest z nami od 2009 roku.
    darek4455
    Poziom 20  
    I ludzie znowu zaczną kupować bo tanio ,a potem wszyscy będę narzekać jak coś się będzie psuło.
    LechU
    Poziom 13  
    darek4455 napisał:
    I ludzie znowu zaczną kupować bo tanio ,a potem wszyscy będę narzekać jak coś się będzie psuło.

Mam ten model od dłuższego (?) czasu, używam intensywnie, znam kilka(naście) osób również posiadających A73 i nie wydaje mi się aby były powody do narzekania :D.
    arti4-92
    Poziom 16  
    u mnie w miescie i w ogole w okolicy 10 po 7 nie było już tabletów.
    seba70838
    Poziom 12  
    Kiedy miałem zamiar kupić tablet, znalazłem notkę na necie o problemach z produktami GoClever - sprzęt często się psuje a i z uznaniem gwarancji problem.
    KJ
    Poziom 31  
    Przecież sama nazwa wskazuje go - iść, clever mądry/inteligentny wiec w "frywolnym" tłumaczeniu idź po mądrość zanim kupisz to badziewie :D Mało przydatne urządzenie z mało przydatnym systemem dla mało inteligentnych userów.
    bonanza
    Spec od Falowników
    W Biedronce nie ma żadnych problemów z uznaniem gwarancji. Po prawie roku używania oddałem zwieszoną nawigację przy kasie (z paragonem) - dzwonek, kierownik i po minucie miałem zwrot gotówki. Niczego nie sprawdzali.
    zygfryd.W
    Poziom 20  
    Z tym jest prawda gwarancja jak nigdzie indziej łatwa w wyegzekwowaniu:D
    Poza tym nie jeździjcie po budżetowych sprzętach z biedronki, gdzie 4lata temu można było kupić nawigację za 200zł? ja kupiłem śmiga do tej pory, odblokowałem win ce i mam bardzo fajny sprzęt.
    O tym sę nie wypowiadam bo w ręce nie miałem, za to miałem mini DVD samochodowe i poza wyglądem sugerującym że zaraz się rozpadnie działało pond 2 lata jeźdząc ciągle przypięte do siedzenia, i nic mu nie było.
    pitrala1
    Poziom 33  
    A ja sobie wlasnie pisze z niego :)
    szwagros
    Poziom 31  
    pitrala1 napisał:

I nie masz polskich znaków? To lipa jakaś :|
    LechU
    Poziom 13  
    pitrala1 napisał:

:idea: RTFM! :idea:

Tam jest napisane jak wstawiać polskie literki :!:
    pitrala1
    Poziom 33  
    Ależ oczywiście że są polskie litery. Narazie powoli rozkminiam co gdzie i jak, bo to moje pierwsze urządzenie z androidem na pokładzie :)

Dodano po 4 [minuty]:

arti4-92 napisał:
    u mnie w miescie i w ogole w okolicy 10 po 7 nie było już tabletów.

Arti - u mnie puszczają po sztuce na dzień, podjedź jutro chodźby z samego rana, powinieneś dostać go :)

Dodano po 49 [sekundy]:

Ja bylem w biedromce o 7 rano :D
    4lena
    Poziom 2  
    Witam, potrzebuję rady w jaki sposób da się odblokować tablet GoClever TAB A104.2. http://www.progamingshop.pl/goclever-tab-a1042-101-android-os/d-90366
    Tablet otrzymałam w prezencie na Boże Narodzenie, ale mój dowcipny kolega pod wpływem alkoholu ustawił mi odblokowanie
    połączeniem kilku punktów na ekranie.. OCZYWISCIE ZE ZAPOMNIAŁ KOMBINACJE... więc po kilkiu nieudanych próbach ekran pokazuje tylko
    formularz do logowania na konto Google, z którym nie mogę się połączyć. Tablet w tym trybie bądź nie podłącza się do Wi-Fi sieci
    automatycznie albo Wi-Fi zostało przed tym ręcznie wyłączone, sama nie wiem...
    kamoreks
    Poziom 14  
    Co do tabletu A73. Szkoda waszych pieniędzy. Nabyłem za 199 zł i za 1 dzień się pozbyłem. Lepiej wydać więcej na Asusa lub cokolwiek innego ;) Stronki się wieszały, bateria trzymała krótko.
    bonanza
    Spec od Falowników
    Mam nadzieję, że w Biedronce przyjęli bez uwag? Czy wyrzuciłeś do śmietnika wbrew przepisom? ;) Zakup do testów to ogromny atut Biedronki. ;)