Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Palnik wodoro tlenowy...

Technik322 06 Kwi 2012 07:53 1372 0
 • #1
  Technik322
  Poziom 1  
  Sprzedam.

  Urządzenie wytwarzające wodór w procesie elektrolizy wody destylowanej. Zwane palnikiem wodoro tlenowym lub mikrospawarką wodoro tlenową.
  Gaz spalany jest w temp. 1200-3300°C, w zależności od płynu który zastosujemy w ciekłym bezpieczniku. Zestaw końcówek pozwala na bardziej lub mniej precyzyjną prace. Prace naprawcze w jubilerstwie wymagają większej precyzji i mniejszej temperatury niż np. topienie metali szlachetnych gdzie precyzja nie gra już takiej dużej roli. Polerowanie plastików (plexi) wymaga małego nakładu temparatury oraz precyzji. Protetycy jak również ludzie wykonujący precyzyjne konstrukcje np. artyści czy modelarze bedą sobie cenić bezwonność oraz czystość płomienia. Koszt pracy jest bardzo niski i wiąże się z poborem prądu ~230V.
  Cena urządzenia zawiera w sobie jakość wykonania - bezpieczne użytkowanie na lata. Płyny eksploatacyjne na rok pracy urządzenia. Wszelkie inne dodatkowe informacje i wskazówki w języku polskim.
  To urządzenie zostało wyprodukowane w Wielkiej Brytanii. Rok prod.2011.
  Cena: 5900 PLN. Jest to najniższa cena nowego urządzenia w kraju.
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo. Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).