Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Procesor Yamaha DSP1 / potrzebny pilot

Niki4 06 Kwi 2012 10:28 1513 1
  • #1 06 Kwi 2012 10:28
    Niki4
    Poziom 16  

Witam serdecznie.

Nabyłem niedawno w/w sprzęt w którym niestety większość funkcji można obsługiwać za pomocą pilota.

Wiem, że oryginalny ma oznaczenie RS-DSP1.

Orientuje się ktoś jakie zamienniki ma ten pilot, lub które inne modele procesorów mają w zestawie pilot obsługujący również moją yamahę?

0 1
  • #2 04 Sie 2016 10:50
    falowod
    Poziom 2  

Niki4 napisał:
    Witam serdecznie.

Nabyłem niedawno w/w sprzęt w którym niestety większość funkcji można obsługiwać za pomocą pilota.

Wiem, że oryginalny ma oznaczenie RS-DSP1.

Orientuje się ktoś jakie zamienniki ma ten pilot, lub które inne modele procesorów mają w zestawie pilot obsługujący również moją yamahę?

Podpowiem.Ja ostatnio zakupilem na eBayu , z USA , pilota do Yamaha DS DSP 100 cena brutto ponizej 50 USD z przesylka i dziala! Pieknie wszystkie funkcje otwiera
    Tak ze wartosc DSP100 odpowiada DSP1

W sumie wartosc pilota byla mniej niz 16 USD reszta to koszty przesylki ale jak komus zalezy to nie ma co sie szczypac.Tylko potrzebna cierpliwosc bo na eBayu pojawiaja sie dosc czesto nawet oryginaly, wiec trzeba sledzic .Przesylka szla jakies 14 dni
    Nie polecam eksperymentow z tzw uniwersalnymi pilotami.Nie dzialaja. Yamaha ma swoj oryginalny kod dla tego procesora i potrzeby on jest aby go uruchomic.Uniwersalne go nie maja.Przetestowalem chyba z 6 szt i tylko raz udalo mi sie wejsc do funkcji Volume wiec zdecydowalem sie na zakup podobnego
    .
    Pozdrawiam

0