Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Odblokowanie Lark freebird 50.4 bt ?

europlus20 06 Apr 2012 12:57 14874 3
    europlus20
    Level 14  
    Witam jak w temacie chciałbym odblokować Tą nawigacje w taki sposób aby mieć dostęp do odpalenia AM z karty pamięci.
    Czy istnieje możliwość zmiany menu lub wgrania jakiejś nakładki np jak w MIO na win CE.
    Miałem kiedyś Mio i tam po wgraniu nakładki i małej zmianie w pliki można było robić i wgrywać co się stało lecz została uszkodzona.
    Czy w tej nawigacji istnieje też taka możliwosć odblokowania aby można było korzystać z AM bez mocnej ingerencji w rejestr?
    Proszę o pomoc.
    stas3
    Level 14  
    Nie mu sisz wcale ingerować w program Larka aby korzystać z innych niż fabryczny programów nawigacyjnych - tymbardziej, że jest chyba na gwarancji.
    Wystarczy włożyć kartę SD z Automapą, a póżniej zmienić ścieżkę dostępu do nawigacji: ustawienia > nawigacja > Scieżka dostępu >StoreCard > AutoMapa EU > AutoMapa EU.exe
    Wtedy AM będzie Ci się otwierać po kliknięciu ikony Nawigacja,
    Oczywiście pod warunkiem, że na karcie SD masz legalną AM z odblokowanymi mapami.
    Niektórzy wgrywają na kartę program AM i witaminki - ale piratom nasze NIE!
    europlus20
    Level 14  
    Aha rozumiem.
    A czy ta nawigacja jest jeszcze warta swoich pieniędzy 270 zł. ? Funkcję i inne tj. bt czy 5 cali wyświetlacz, bateria ? i działanie?
    stas3
    Level 14  
    Nie znam tego modelu Larka, ale powiem tak: każda rzecz jest tyle warta ile za nią zapłacisz.
    Ja swojego Larka 35.0 kupiłem za 400 zł.
    Pod koniec gwarancji zepsuł się czytnik SD i zaproponowano mi wymianę na inny albo zwrot gotówki.
    Oczywiście wybrałem to drugie i zaraz kupiłem nowy model Larka 4.3 za... 240zł.
    Teraz te Larki są za połowę tej ceny.
    Ale moja nawka służy tylko do nawigacji i niepotrzebne mi są z dodatkowymi wodotryskami.
    Przetestowałem na nich większość najpopularniejszych programów nawigacyjnych: MapaMap, AutoMapa, IGO, Garmin, MioMap, jak i bardziej egzotyczne Sygic, Amigo, KudosMap, Be-On-Road, Route 66 i inne, których dziś nazwy nie pomnę.
    Najbardziej mi odpowiadają MapaMap TOP(na PL), IGO 8 i AutoMapa (na PL i EU) - w takiej właśnie kolejności.
    Więc jeśli miałbym doradzać: zostań przy fabrycznym MapaMap czy LarkMap z ew. legalnym wykupieniem rozszerzenia do wersji TOP, a pozostałe systemy potestuj sobie wgrywając na karty SD.
    Przedewszystkim: zarejestruj swoją nawigację na stronie producenta, będziesz miał darmowe uaktualnienia, a najnowsze mapy po niższych cenach.

PS
    Radzę też poczytać sobie tu: http://www.my-navia.pl/index.php?sid=ef5db950205fa4707978cb05641d786e
    PS2
    Jeśli się uprzesz na Automapę to tutaj http://www.************330e284ac9f#354131 znajdziesz linki do najnowszej AM10b i instrukcje instalowania

Moderated By fortronik:

3.1.1. (1) Zabronione jest jakiekolwiek udostępnianie za pomocą Forum materiałów uzyskanych nielegalnie, bądź w sposób sprzeczny z obowiązującym prawem.
    Następny taki link będzie nałożona kara