Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung Galaxy I5700- blokada ekranu zablokowana.

Przemo444555 06 Apr 2012 15:05 14546 9
 • #1
  Przemo444555
  Level 11  
  Samsung Galaxy I5700 tak jak napisałem w temacie. Mam w nim ustawioną blokadę ekranu, siedząc przez przypadek nacisnąłem więcej niż trzy razy ekran i zablokowało mi telefon. Chcąc teraz odblokować wyskakuje mi, aby wpisać: Nazwę użytkownika (e-mail) i hasło, którego nie znam. Próbowałem już przywrócić telefon do ustawień fabrycznych za pomocą klawiszy lecz nic nie skutkuje... Telefon był kupiony w Salonie Play już dawno temu... Nie wiem co mam zrobić i jak obejść blokadę ekranu tak, aby telefon sprawnie działał normalnie. Czytałem już wiele wpisów na internecie, ale żaden nie poskutkował. Proszę o Pomoc !!! Z góry dziękuję !!!
  Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
 • #2
  tino2003
  Admin of GSM Group
  Przemo444555 wrote:
  Próbowałem już przywrócić telefon do ustawień fabrycznych za pomocą klawiszy lecz nic nie skutkuje


  Jak to robiłeś? Powinno zadziałać i zresetować, jeżeli jednak tak się nie stało to wgranie nowego softu załatwi sprawę.
 • #3
  Przemo444555
  Level 11  
  Włączyłem telefon i od razu kombinacją klawiszy próbowałem, czyli nacisnąłem przycisk do włączania i od razu zielona słuchawka+klawisz vol - + klawisz włączania telefonu i nic. Próbowałem także : vol + + zielona słuchawka + czerwona słuchawka + klawisz blokady. Nic nie działa.
 • #5
  Przemo444555
  Level 11  
  Ten link, który kolego wysłałeś wypróbowałem tą kombinację klawiszy i nic nie działa, kolega ma ten sam problem co ja... Tylko jak ja mam to zrobić żeby go odblokować, widziałem że w tamtym poście się koledze udało. Co mam zrobić z tym flashem z playa. W telefonie nie ma karty pamięci, ani karty sim. Pomocy koledzy, pomóżcie mi krok po kroku to zrobić bo sam sobie nie poradzę, zauważyłem, że to bardziej skomplikowane zadanie.
 • #7
  EndriusG
  Level 16  
  To hasło i e-mail to są dane do twojego konta Google (o ile masz założone jednak posiadając telefon z androidem myślę ze masz) wtedy oni ci odblokowują i nic się z telefonu nie usuwa
 • #8
  Przemo444555
  Level 11  
  Wpisuje e-mail i hasło, wyskakuje że login lub hasło jest błędne. To jak mam to zrobić w końcu.
 • #9
  EndriusG
  Level 16  
  gdzieś wyczytałem ze u niektórych działa jako hasło wpisać "null" ale nie próbowałem
 • #10
  Mzymon
  Level 15  
  Mam takich przypadków na pęczki. W przypadku kodu da się go sczytać albo zresetować, ale w twoim przypadku pozostaje odzyskanie hasła po mailu albo soft i utrata danych (tj kontakty i SMSy, zdjęcia w androidzie zostają).