Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung Galaxy I5700- blokada ekranu zablokowana.

Przemo444555 06 Apr 2012 15:05 14639 9
 • #1
  Przemo444555
  Level 11  
  Samsung Galaxy I5700 tak jak napisałem w temacie. Mam w nim ustawioną blokadę ekranu, siedząc przez przypadek nacisnąłem więcej niż trzy razy ekran i zablokowało mi telefon. Chcąc teraz odblokować wyskakuje mi, aby wpisać: Nazwę użytkownika (e-mail) i hasło, którego nie znam. Próbowałem już przywrócić telefon do ustawień fabrycznych za pomocą klawiszy lecz nic nie skutkuje... Telefon był kupiony w Salonie Play już dawno temu... Nie wiem co mam zrobić i jak obejść blokadę ekranu tak, aby telefon sprawnie działał normalnie. Czytałem już wiele wpisów na internecie, ale żaden nie poskutkował. Proszę o Pomoc !!! Z góry dziękuję !!!
 • #2
  tino2003
  Admin of GSM Group
  Przemo444555 wrote:
  Próbowałem już przywrócić telefon do ustawień fabrycznych za pomocą klawiszy lecz nic nie skutkuje


  Jak to robiłeś? Powinno zadziałać i zresetować, jeżeli jednak tak się nie stało to wgranie nowego softu załatwi sprawę.
 • #3
  Przemo444555
  Level 11  
  Włączyłem telefon i od razu kombinacją klawiszy próbowałem, czyli nacisnąłem przycisk do włączania i od razu zielona słuchawka+klawisz vol - + klawisz włączania telefonu i nic. Próbowałem także : vol + + zielona słuchawka + czerwona słuchawka + klawisz blokady. Nic nie działa.
 • #5
  Przemo444555
  Level 11  
  Ten link, który kolego wysłałeś wypróbowałem tą kombinację klawiszy i nic nie działa, kolega ma ten sam problem co ja... Tylko jak ja mam to zrobić żeby go odblokować, widziałem że w tamtym poście się koledze udało. Co mam zrobić z tym flashem z playa. W telefonie nie ma karty pamięci, ani karty sim. Pomocy koledzy, pomóżcie mi krok po kroku to zrobić bo sam sobie nie poradzę, zauważyłem, że to bardziej skomplikowane zadanie.
 • #7
  EndriusG
  Level 16  
  To hasło i e-mail to są dane do twojego konta Google (o ile masz założone jednak posiadając telefon z androidem myślę ze masz) wtedy oni ci odblokowują i nic się z telefonu nie usuwa
 • #8
  Przemo444555
  Level 11  
  Wpisuje e-mail i hasło, wyskakuje że login lub hasło jest błędne. To jak mam to zrobić w końcu.
 • #9
  EndriusG
  Level 16  
  gdzieś wyczytałem ze u niektórych działa jako hasło wpisać "null" ale nie próbowałem
 • #10
  Mzymon
  Level 15  
  Mam takich przypadków na pęczki. W przypadku kodu da się go sczytać albo zresetować, ale w twoim przypadku pozostaje odzyskanie hasła po mailu albo soft i utrata danych (tj kontakty i SMSy, zdjęcia w androidzie zostają).