Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy I5700- blokada ekranu zablokowana.

Przemo444555 06 Kwi 2012 15:05 14045 9
  • #1 06 Kwi 2012 15:05
    Przemo444555
    Poziom 11  

Samsung Galaxy I5700 tak jak napisałem w temacie. Mam w nim ustawioną blokadę ekranu, siedząc przez przypadek nacisnąłem więcej niż trzy razy ekran i zablokowało mi telefon. Chcąc teraz odblokować wyskakuje mi, aby wpisać: Nazwę użytkownika (e-mail) i hasło, którego nie znam. Próbowałem już przywrócić telefon do ustawień fabrycznych za pomocą klawiszy lecz nic nie skutkuje... Telefon był kupiony w Salonie Play już dawno temu... Nie wiem co mam zrobić i jak obejść blokadę ekranu tak, aby telefon sprawnie działał normalnie. Czytałem już wiele wpisów na internecie, ale żaden nie poskutkował. Proszę o Pomoc !!! Z góry dziękuję !!!

1 9
  • MagBoss
  • #3 06 Kwi 2012 15:12
    Przemo444555
    Poziom 11  

Włączyłem telefon i od razu kombinacją klawiszy próbowałem, czyli nacisnąłem przycisk do włączania i od razu zielona słuchawka+klawisz vol - + klawisz włączania telefonu i nic. Próbowałem także : vol + + zielona słuchawka + czerwona słuchawka + klawisz blokady. Nic nie działa.

-1
  • #5 07 Kwi 2012 12:39
    Przemo444555
    Poziom 11  

Ten link, który kolego wysłałeś wypróbowałem tą kombinację klawiszy i nic nie działa, kolega ma ten sam problem co ja... Tylko jak ja mam to zrobić żeby go odblokować, widziałem że w tamtym poście się koledze udało. Co mam zrobić z tym flashem z playa. W telefonie nie ma karty pamięci, ani karty sim. Pomocy koledzy, pomóżcie mi krok po kroku to zrobić bo sam sobie nie poradzę, zauważyłem, że to bardziej skomplikowane zadanie.

0
  • #7 07 Kwi 2012 19:26
    EndriusG
    Poziom 16  

To hasło i e-mail to są dane do twojego konta Google (o ile masz założone jednak posiadając telefon z androidem myślę ze masz) wtedy oni ci odblokowują i nic się z telefonu nie usuwa

0
  • #8 10 Kwi 2012 17:08
    Przemo444555
    Poziom 11  

Wpisuje e-mail i hasło, wyskakuje że login lub hasło jest błędne. To jak mam to zrobić w końcu.

0
  • #9 11 Kwi 2012 09:39
    EndriusG
    Poziom 16  

gdzieś wyczytałem ze u niektórych działa jako hasło wpisać "null" ale nie próbowałem

0
  • #10 12 Kwi 2012 19:24
    Mzymon
    Poziom 14  

Mam takich przypadków na pęczki. W przypadku kodu da się go sczytać albo zresetować, ale w twoim przypadku pozostaje odzyskanie hasła po mailu albo soft i utrata danych (tj kontakty i SMSy, zdjęcia w androidzie zostają).

0