Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dysk zewnetrzny adata 500gb w windowsie widzi pusty

wizzek 07 Kwi 2012 12:48 2892 11
  • #1 07 Kwi 2012 12:48
    wizzek
    Poziom 7  

Witam, chciałem ostatnio przeinstalować system i zacząłem zgrywać pliki z HDD na dysk zewnętrzny , po zgraniu około 200gb wyskoczył komunikat czy chcę sformatować dysk H: oczywiście dałem anuluj, w moim komputerze widzi dysk i zajęte miejsce na nim ale jak w niego wchodzę to pisze brak plików. Podłączyłem pod Data Recovery Wizard i program pokazuje większość plików na dysku i da się je po kolei odzyskiwać jednak chciałbym odzyskać partycję i móc dalej z niej korzystać. Próbowałem też Testdiskiem ale nie radzę sobie z nim.

Czy mógłby ktoś pomocny połączyć się ze mna za pomocą TeamViewer i obejrzeć moją "sytuację"? Wiem, że są święta ale potrzebuje danych z tego dysku .

Dodano po 1 [godziny] 14 [minuty]:

proszę o pomoc na TeamViewer wytłumacze co już zdążyłem zrobić , nie znam się na odzyskiwaniu z dysków :<

0 11
  • #3 10 Kwi 2012 11:38
    wizzek
    Poziom 7  

Ok w załącznikach zamieszczam odpowiednie skany działam na windows7 więc zgodnie z instrukcja sektor do 2048.
    Dodam jeszcze, że programem Data Recovery Wizard odzyskałem część plików ale nie mam najważniejszych plików z worda...

dysk zewnetrzny adata 500gb w windowsie widzi pusty dysk zewnetrzny adata 500gb w windowsie widzi pusty

Code:
    http://speedy.sh/GUHng/lba-0-2049.bin

tutaj plik z sektorami

0
  • #5 10 Kwi 2012 13:46
    wizzek
    Poziom 7  

dziwne, że we wszystkich programach widzi dysk zewnętrzny jako Toshiba a jest Adata

dysk zewnetrzny adata 500gb w windowsie widzi pusty

dysk zewnetrzny adata 500gb w windowsie widzi pusty dysk zewnetrzny adata 500gb w windowsie widzi pusty

proszę oto smart

0
  • #6 10 Kwi 2012 13:49
    artaa
    Poziom 43  

Oba twoje HDD mają problemy, daj też obrazek drugiego z CDI.
    Adata to jest obudowa, w środku jest ta uszkodzona Toshiba.

0
  • #9 10 Kwi 2012 14:12
    wizzek
    Poziom 7  

i co mam z tym zrobić? chodzi mi o odzyskanie partycji, żebym mógł się dobrać do tych plików Worda bo są dla mnie bardzo ważne. Próbowałem już TestDiska , Data Recovery Wizard i DMDE wszędzie widzi filmy itp po skanie ale dokumentów nie , nie widzi tego folderu o który mi chodzi. Swoja drogą pozmieniały się nazwy na file001,file002 itp np plików tekstowych.

Czy jest opcja, żeby odzyskać folder z dysku twardego, ktory wyciąłem i wkleiłem na dysk zewnętrzny ? Czy wycinanie definitywnie usuwa pliki czy tylko fizycznie a są one gdzieś zapisywane jeszcze?

0
  • #11 10 Kwi 2012 15:30
    wizzek
    Poziom 7  

Jeżeli dysk relokuje sektory to co mam z nim zrobić? dodam , że mam jeszcze gwarancje.

Po drugie jakim programem najlepiej sprawdzić czy na HDD są te pliki nadal?

0
  • #12 10 Kwi 2012 17:21
    artaa
    Poziom 43  

Odzyskać dane i oddać na gwarancję.

0